Badania kierowców Częstochowa

Badania kierowców Częstochowa

Przeprowadzamy badania lekarskie dla kierowców w ramach badań profilaktycznych medycyny pracy.Przychodnia dysponuje odpowiednim zapleczem oraz wykwalifikowanym personelem, który zapewnia Państwu fachową obsługę w trakcie badań kierowców. Realizujemy badania na prawo jazdy (dla kandydatów na prawo jazdy), jak również dla kierowców,którzy już posiadają prawo jazdy.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony medycynapracyczestochowa.pl:

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Świerzb

  Świerzb »

  Każdy z nas jest narażony na zakażenie pozytem świerzbowca ludzkiego. Powoduje on bardzo nieprzyjemna w skutkach chorobę, która ch... więcej »

 • Kalms - lek na stres

  Kalms - lek na stres »

  Stres, nerwy, trudna praca? Te wszytki czynniki wpływają na to, że czujemy się ciężko i nie potrafimy normalnie porozumiewać się z... więcej »

 • Operacja nosa Poznań

  Operacja nosa Poznań »

  Naszą lecznicę cechuje stuprocentowy profesjonalizm i wieloletnia praktyka najlepszych, szczegółowo przygotowanych lekarzy-specjal... więcej »

 • Badanie genetyczne

  Badanie genetyczne »

  Pragniesz znaleźć profesjonalnych wskazówek poradni genetycznych? Czy chcesz się dowiedzieć czy nie jesteś nosicielem genu BRCA je... więcej »

 • A-DENT Leczenie zębów z narkozą łódź

  A-DENT Leczenie zębów z narkozą łódź »

  W Łodzi i Zgierzu usytuowane są gabinety stomatologiczne Adent, które świadczą pomoc dentystyczną pacjentom dorosłym i dzieciom. Z... więcej »

 • BolJader.edu.pl

  BolJader.edu.pl »

  Boleści jąder to objaw, który nie powinien być lekceważony przez żadnego mężczyznę, który dba o swoje zdrowie i prawidłową kondycj... więcej »