Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem

Kolejna wiosna się zbliża, a wraz z nią nowe plany i zamiary. Wśród nich z pewnością zrodziły się pomysły na wycieczki do Krakowa i Małopolski. Bo i czemuż wyjeżdżać daleko, jak za miedzą znajdują się tak piękne miejsca jak Kraków, Ojców, Wieliczka, Niepołomice, Kalwaria Zebrzydowska czy Jura Krakowsko-Częstochowska. Na mapie turystycznych atrakcji Polski, Kraków i Małopolska znajdują poczesne miejsce. Jest to region w którym można spędzić nawet miesiąc, odkrywając wciąż nowe atrakcje przykuwające zwiedzającego.
Chcąc ułatwić Państwu ten zamiar, proponujemy nasze usługi przewodnickie. Jesteśmy licencjonowanymi przewodnikami po Krakowie, Ojcowskim Parku Narodowym, część naszej ekipy również to przewodnicy górscy. Na państwa życzenie ułożymy plan wycieczki do Krakowa, zwiedzania Ojcowskiego Parku Narodowego czy wyjazdu w góry.
Wśród naszych propozycji są:

  1. Jednodniowa wycieczka szkolna do Krakowa – tą opcję proponujemy placówkom edukacyjnym różnych szczebli (od przedszkola do szkół średnich). Organizacja wycieczki jest prosta, gdyż nie wymaga rezerwacji noclegów. Wystarczy organizacja transportu, wyżywienia, przewodnika miejskiego, ew. rezerwacji innych atrakcji turystycznych, jak ZOO, park wodny, teatr, kino.
  2. Dwudniowa wycieczka szkolna do Krakowa – dla tych, którzy chcieliby zobaczyć nieco więcej Krakowa, być może także któreś z niedalekich atrakcji ) Ojców, Kalwaria Zebrzydowska, Wieliczka). Pewną trudnością może być organizacja noclegu. Nasze biuro współpracuje z Akademickim Centrum Noclegowym, oferującym tanie noclegi w Krakowie. Zapraszamy!
  3. Wycieczka pracownicza do Krakowa – dla takich grup, obok tradycyjnej oferty przewodnickiej oferujemy nocne zwiedzanie Krakowa
  4. Pielgrzymka do Krakowa – Możliwe jest rozszerzenie programu zwiedzania Krakowa o Tyniec, Łagiewniki, Wadowice, Kalwarię Zebrzydowską.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, Przewodnicy po Krakowie „Sowa”

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony przewodnicypokrakowie.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 59 Odwiedziny googlebot 29

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: