Zlamzasady.pl - podróże, rozwój, relacje damsko-męskie

Zlamzasady.pl - podróże, rozwój, relacje damsko-męskie

Piszę o tym, jak nie być przeciętnym. Szczegółowo opisuję swoje podróże, m. in. na Ukrainę, na Krym i do Tajlandii, zwracam uwagę na nawiązywanie relacji z odpowiednimi kobietami, na biznes i dochód pasywny, rozwój i pieniądze oraz to co w życiu jest naprawdę ważne, czyli poprawę swoich umiejętności socjalnych. Opisuję swoje wyprawy na Ukrainę, na Krym, gdzie nawiązałem wiele ciekawych znajomości z kobietami. Szczerze piszę o podróży do Tajlandii, którą fascynuje się wielu Polaków. Odpowiadam na pytania czy to naprawdę kraj uśmiechu. Udzielam wskazówek, jak nie dać się oszukać będąc tak daleko od domu.

Strona kierowana jest do ogarniętych życiowo ludzi (głównie mężczyzn), którzy nie chcą żyć przeciętnie, mają pasje lub chcą je mieć, chcą realizować siebie. Odpowiadam na pytania, dlaczego kobiety nie mogą być najważniejsze w twoim życiu i dlaczego warto podróżować oraz doświadczać nowych rzeczy.

Piszę o rozwoju osobistym i o pracy, nie znajdziesz tu jednak informacji o tym jak ciężko musisz pracować każdego dnia. Życie ma być przyjemnością i musisz w nim robić to, co sprawa ci przyjemność. Piszę o "złotym środku" między mieć a być. Hiszpania, Kreta, Ukrainki, męskie sprawy, uwodzenie, podróże, wyprawy, biznes, relacje damsko-męskie - te tematy na pewno znajdziesz na www. zlamzasady. pl.

Misją bloga jest łamanie schematów, programowania społecznego i zasad, które od lat serwują media i kościół. Misją jest realizacja postawionych celów, otwieranie oczu na to, co jest poza Polską.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.zlamzasady.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: