Tallshipsraces.net

Tallshipsraces.net

Wykonana przez nas strona to swego rodzaju dziennik powiązany z pamiętnikiem. Stawiając na niezawodność oraz kompleksowość polecanych informacji zamieszczamy w nim historie z wszystkich ważkich imprez żeglarskich odbywających się w kraju i zagranicą. Staramy się także edukować początkujących adeptów żeglarstwa przypominając im historie wielkich żaglowców. Dbając o stronę wizualną serwisu każdy artykuł wzbogacamy wysokiej jakości zdjęciami. Chcemy wciągnąć wszystkich zaciekawionych tematem do lektury, a dodatkowo zaprosić do udziału w dyskusji na temat wspólnej pasji.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.tallshipsraces.net:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 54 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Producent łodzi motorowych

  Producent łodzi motorowych »

  Ciekawą alternatywą dla spędzania czasu wolnego w otoczeniu natury oraz jej piękna staje się żeglarstwo. Dlatego nasza firma wycho... więcej »

 • Czarter Jachtów

  Czarter Jachtów »

  Na skutek istniejącej możliwości wynajmu jachtu wielu ludzi ma możliwość zakosztować przyjemności żeglowania jachtem. Jednak w czy... więcej »

 • Czarter-Ruciane - żeglarska przygoda

  Czarter-Ruciane - żeglarska przygoda »

  Czarter jachtów Ruciane Nida oferuje Państwu kilkanaście jednostek wodnych w Porcie u Faryja. Z tego miejsca można wypłynąć na mal... więcej »

 • Karaiby

  Karaiby »

  Witryna mojekaraiby. eu to serwis - pełnej i kompletnej informacji o tej okolicy, której nie wyszukasz w klasycznych przewodnikach... więcej »

 • Imprezy na jachtach Sardynia

  Imprezy na jachtach Sardynia »

  Żeglowanie. net to marka należąca do firmy „Tortuga Sailing”, której właścicielem jest kapitan Adam Krupa. Od 2000 roku zajmuje si... więcej »

 • Sklep żeglarski YachtAman

  Sklep żeglarski YachtAman »  Na stronie sklepu żeglarskiego YachtAman znajdziesz największy wybór systemów refowania żagli takich jak:sztywne sztag... więcej »

 • Jachty mazury

  Jachty mazury »

  Pojezierze mazurskie to jeden z piękniejszych cudownych zjawisk natury w Polsce. Czy chcesz spędzić niecodzienne momenty pływając ... więcej »

 • Czarter jachtu Mazury

  Czarter jachtu Mazury »

  Internetowy portal CzarterJachtuMazury.pl przeznaczony jest każdego amatora żeglowania po jeziorach, rejsowania i świetnego wypocz... więcej »

 • Liny Stanke

  Liny Stanke »

  Niemiecka marka Stanke produkuje i dostarcza na wiele europejskich rynków liny stalowe, syntetyczne i naturalne. Liny stalowe (nie... więcej »

 • LIK Czarter jachtów Mazury

  LIK Czarter jachtów Mazury »

  Zastanawiasz się gdzie w tym roku wybrać się ze swoimi współpracownikami na wyjazd integracyjny? Nie wiesz jaki kierunek obrać? Ma... więcej »