Liny Stanke

Liny Stanke

Niemiecka marka Stanke produkuje i dostarcza na wiele europejskich rynków liny stalowe, syntetyczne i naturalne. Liny stalowe (nierdzewne) występują także w wersji ocynkowanej oraz w powłoce z PVC. Liny naturalne robione są z juty, sizalu, włókien konopnych oraz bawełny. Z kolei liny syntetyczne mogą być gumowe lub polipropylenowe. Z różnorodności asortymentu Stanke wynika popyt na liny zgłaszany przez wiele różnych branż: od przemysłu ciężkiego, przez budownictwo, transport, leśnictwo, turystykę, aż po dekoratorstwo i sport. W tej ostatniej dziedzinie bardzo popularnym produktem są liny żeglarskie. Stanke oferuje żeglarzom m.in. liny polipropylenowe (PP). Polimer ten nie reaguje z wodą (w przeciwieństwie do lin naturalnych), lina nie tonie, nie nasiąka, nie kurczy się i nie sztywnieje, ponadto jest odporna na promienie UV. Wykorzystuje się je m.in. do cumowania czy holowania łodzi. Liny z polipropylenu znaleźć można także w zastosowaniach domowych i ogrodowych, należy jednak pamiętać o ich ograniczonej wytrzymałości. Dostępne są liny o różnych średnicach, od 2 mm do 20 mm, oraz w kilku kolorach. O zastosowaniach i dokładniejszych specyfikacjach liny polipropylenowej, a także o innych produktach można poczytać na stronie Stanke.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.stanke-liny.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Producent łodzi motorowych

  Producent łodzi motorowych »

  Ciekawą alternatywą dla spędzania czasu wolnego w otoczeniu natury oraz jej piękna staje się żeglarstwo. Dlatego nasza firma wycho... więcej »

 • Czarter Jachtów

  Czarter Jachtów »

  Na skutek istniejącej możliwości wynajmu jachtu wielu ludzi ma możliwość zakosztować przyjemności żeglowania jachtem. Jednak w czy... więcej »

 • Czarter-Ruciane - żeglarska przygoda

  Czarter-Ruciane - żeglarska przygoda »

  Czarter jachtów Ruciane Nida oferuje Państwu kilkanaście jednostek wodnych w Porcie u Faryja. Z tego miejsca można wypłynąć na mal... więcej »

 • Beneteau

  Beneteau »

  Pływanie po jeziorach, morzach i oceanach, to świetne zajęcie, wyjątkowo o ile lubimy pływać. Świetnym elementem do spełnienia tyc... więcej »

 • Kurs na sternika motorowodneg

  Kurs na sternika motorowodneg »

  Wymagania oraz uprawnia potrzebne do kursu na sternika motorowodnego oraz na patent sternika motorowodnego. Kurs na patent Sternik... więcej »

 • Styl marynistyczny

  Styl marynistyczny »

  Firma DECORA BLUE, której siedziba usytuowana została w Toruniu, proponuje klientom dużą różnorodność produktów do wyposażenia wnę... więcej »

 • Jachty mazury

  Jachty mazury »

  Pojezierze mazurskie to jeden z piękniejszych cudownych zjawisk natury w Polsce. Czy chcesz spędzić niecodzienne momenty pływając ... więcej »

 • LIK Czarter jachtów Mazury

  LIK Czarter jachtów Mazury »

  Zastanawiasz się gdzie w tym roku wybrać się ze swoimi współpracownikami na wyjazd integracyjny? Nie wiesz jaki kierunek obrać? Ma... więcej »

 • Rejsy Promocje - Tanie Rejsy

  Rejsy Promocje - Tanie Rejsy »

  Jeśli marzy Ci się wakacyjna przygoda i chcesz wypróbować czegoś zupełnie innego aniżeli leżenie na plaży czy chodzenie po górach ... więcej »