Czarter-Ruciane - żeglarska przygoda

Czarter-Ruciane - żeglarska przygoda

Czarter jachtów Ruciane Nida oferuje Państwu kilkanaście jednostek wodnych w Porcie u Faryja. Z tego miejsca można wypłynąć na malownicze jezioro Nidzkie, które otoczone jest Puszczą Piską. Ruciane Nida to mazurska miejscowość, która jest najbardziej wysunięta na południe. To dogodna lokalizacja dla osób jadących do nas z Warszawy, Łodzi lub Śląska. W ofercie posiadamy kilkanaście jachtów. Obiekty zaopatrzone są w niezbędne produkty takie jak: naczynia, kapoki, toaleta chemiczna oraz sprzęt nawigacyjny. Staramy się zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony czarter-ruciane.mazury.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 55 Odwiedziny googlebot 28

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Czarter Jachtów

  Czarter Jachtów »

  Na skutek istniejącej możliwości wynajmu jachtu wielu ludzi ma możliwość zakosztować przyjemności żeglowania jachtem. Jednak w czy... więcej »

 • Katamaran-Greencatamaran

  Katamaran-Greencatamaran »

  Greencatamaran - dzięki nam zwiedzisz nadzwyczjne wyspy oraz spędzisz niezapomniane chwile na morzu.
  Wyposażenie jachtu:
  więcej »

 • Tallshipsraces.net

  Tallshipsraces.net »

  Wykonana przez nas strona to swego rodzaju dziennik powiązany z pamiętnikiem. Stawiając na niezawodność oraz kompleksowość polecan... więcej »

 • Kurs na sternika motorowodneg

  Kurs na sternika motorowodneg »

  Wymagania oraz uprawnia potrzebne do kursu na sternika motorowodnego oraz na patent sternika motorowodnego. Kurs na patent Sternik... więcej »

 • Jachty mazury

  Jachty mazury »

  Pojezierze mazurskie to jeden z piękniejszych cudownych zjawisk natury w Polsce. Czy chcesz spędzić niecodzienne momenty pływając ... więcej »

 • Liny Stanke

  Liny Stanke »

  Niemiecka marka Stanke produkuje i dostarcza na wiele europejskich rynków liny stalowe, syntetyczne i naturalne. Liny stalowe (nie... więcej »

 • LIK Czarter jachtów Mazury

  LIK Czarter jachtów Mazury »

  Zastanawiasz się gdzie w tym roku wybrać się ze swoimi współpracownikami na wyjazd integracyjny? Nie wiesz jaki kierunek obrać? Ma... więcej »

 • Wiślana Przygoda - rejsy po Wiśle

  Wiślana Przygoda - rejsy po Wiśle »

  Czy mieliście kiedyś okazję wziąć udział w rejsie, który pozwoli Wam spojrzeć na Warszawę i Wisłę z zupełnie innej strony? Jeżeli ... więcej »

 • Kotwice.pl

  Kotwice.pl »

  Kotwice.pl dla każdej kotwicy dobieramy odpowiednie łańcuchy kotwiczne, oferując zarówno wersje ocynkowane ogniowo, jak i wykonane... więcej »

 • KUBI-CZARTER Wojciech Bielski

  KUBI-CZARTER Wojciech Bielski »

  Oferujemy niezrównany sposób na ucieczkę od codzienności - wynajem jachtów z Kubi-Czarter. Z ponad 10-letnim doświadczeniem na mor... więcej »