Wybierz zumbę w Sztumie na zmianarytmu.pl

Wybierz zumbę w Sztumie na zmianarytmu.pl

Ruch to absolutna podstawa. Wydaje nam się jednak, że nie może to być nic przyjemnego. Jeśli pragniesz ćwiczyć i bawić się doskonale, wybierz zajęcia Zumby. Dlaczego tak jest? To niesamowite zintegrowanie tańców latynoamerykańskich z fitnessem! Ćwiczenia, które sprawiają radość, poprawiają kondycję i spalają setki kalorii. Wysiłek Ci się opłaci. Poczujesz się znacznie lepiej.

Na firmowej witrynie: http://zmianarytmu.pl/ odnajdą Państwo szczegółowe informacje na temat prowadzonych przez nas zajęć. Mogą Państwo sprawdzić na naszej stronie firmowej dostępne terminy, jak i zarezerwować sobie miejsce na Zumbie. Nasz dokładny adres to: ul. Kasprowicza 3 w Sztumie. Nasze zajęcia mają miejsce w poniedziałek i czwartek w godz. 19:00 – 20:00.
Dla kogo jest Zumba? Tak naprawdę dla każdej osoby. Na zajęciach pojawiają się zarówno osoby wytrenowane, jak i te, które do tej pory nie uprawiały żadnego sportu. Niezależnie od tego, czy jesteś dziewczyną czy chłopakiem, na pewno będziesz cieszyć się po ćwiczeniach z nami.

Żeby nauczyć się zajęć Zumby niekonieczna jest znajomość tanecznych choreografii, dlatego nie tylko osoby tańczące poczują się dobrze na tych zajęciach. Dzięki luźniej atmosferze na pewno poczujesz się na zajęciach Zumby komfortowo.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony zmianarytmu.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: