Artur Caba Fitkick - trener personalny

Artur Caba Fitkick - trener personalny

FitKick – tutaj znajdziesz rozwiązanie swoich problemów z sylwetką, masą mięśniową, niedoskonałością poszczególnych części ciała. Tutaj wróci twoja motywacja do regularnego uprawiania sportu i częstych wizyt na siłowni. A to dlatego, że dzięki indywidualnie dopasowanemu treningowi będziesz widzieć realne efekty swoich działań.

Artur Caba to trener personalny, pod okiem którego mnóstwo osób uwierzyło w to, że może schudnąć lub poprawić coś w swoim wyglądzie i cieszy się dziś wymarzoną sylwetką. Prowadzi on treningi personalne w Krakowie, przy ul. Armii Krajowej 25. Tam, z użyciem wyposażenia nowoczesnej siłowni, pomaga ludziom prawidłowo i skutecznie wykonywać ćwiczenia, które prowadzą ich do upragnionego celu. Dla każdego przygotowuje indywidualny plan ćwiczeń, uwzględniający to, na czym najbardziej zależy klientowi. I tak, możliwe jest skorzystanie z treningu kształtującego sylwetkę i redukującego tkankę tłuszczową, treningu funkcjonalnego albo siłowego. Artur Caba organizuje także zajęcia z boksu i kickboxingu. Jak więc widać, oferta jest szeroka i każdy znajdzie coś dla siebie.

Zaangażowanie i udział w licznych kursach pozwoliły trenerowi zdobyć kompetencje także w dziedzinie żywienia. Dzięki temu uzupełnia ofertę firmy FitKick o opracowywania indywidualnych, zbilansowanych diet. Połączenie właściwego treningu z prawidłową dietą jest gwarantem sukcesu i drogą małych kroczków ku wielkim celom.

Nie wierzysz? Umów się na bezpłatny, niezobowiązujący trening wprowadzający i dowiedz się, co pan Artur ma ci do zaproponowania. Zgłoszenia poprzez formularz na stronie fitkick.pl albo telefonicznie: +48 531 753 590.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.fitkick.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: