Twórz Siebie

Twórz Siebie

Strona o 3 najważniejszych aspektach w naszym życiu: niezależności finansowej, rozwoju osobistym i kontaktach międzyludzkich. Blog został stworzony w celu zgromadzenia wartościowej społeczności osób wierzących, że sami decydujemy o swoim życiu a wszystko zelży tylko od podejmowanych przez nas decyzji. Życie to dar ale jak i czy w ogóle go wykorzystamy zależy tylko od nas. Możesz powierzyć swoje życie losowi i żyć tym co od niego otrzymasz, lub wykorzystać szansę i zawalczyć o więcej. Zapytasz mnie jak? Mogę jedynie wskazać Ci drogę lub możesz poszukać jej sam. Jednak to czy będziesz nią podążasz, czy znajdziesz na tyle siły by powstać za każdym razem gdy życie rzuci Cie na kolana, zależy tylko od Ciebie. Ja mogę Ci tylko jedynie w tym pomóc.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony tworz-siebie.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 76 Odwiedziny googlebot 55

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sklep karpiowy

  Sklep karpiowy »

  Wielu facetów uwielbia wieczorami pojechać nad wodę, żeby oddać się swojej pasji jaką jest wędkowanie. Jest to naturalne, dlatego ... więcej »

 • Terminale płatnicze

  Terminale płatnicze »

  Spośród wielu organizacji instalujących terminale płatnicze pos na polskim rynku warto wybrać Card Expert. Firma ta oferuje najnow... więcej »

 • E-urząd

  E-urząd »

  U24. pl to witryna, której misją jest ulepszenie łączności obywateli z urzędami. Każdą rzecz, którą w jakimkolwiek urzędzie w Kraj... więcej »

 • Tanie strony www Poznań

  Tanie strony www Poznań »

  Tworzenie tanich stron www posiadających funkcję responsywności dla firm z Poznania i reszty polski. Poza responsywnością strony p... więcej »

 • Oh-drink.pl - napoje reklamowe

  Oh-drink.pl - napoje reklamowe »

  Zapotrzebowanie na gadżety reklamowe z roku na rok rośnie. Lubimy dostawać od firm prezenty więc dlaczego nie można dawać ludziom ... więcej »

 • Midero - klaster usług biznesowych

  Midero - klaster usług biznesowych »

  Midero to grupa firm, które od pewnego czasu skutecznie współpracują ze sobą. Zapewniają innym działalnościom i firmom profesjonal... więcej »