Showroom

Showroom

Showroom Pomada Fashion Office jest to firma, która zajmuje się specjalistyczną komunikacją marketingową oraz budowaniem pozytywnego wizerunku firmy. Nasze działania skierowane są przede wszystkim do producentów mody. Mamy długoletnie doświadczenie na rynku usług marketingowych. Nasza oferta to głównie profesjonalna organizacja spotkań prasowych oraz dbanie o obecność produktów w kluczowych mediach. Dobrze przygotowane konferencje prasowe są okazją do budowania pozytywnej atmosfery wokół marki.
Osobiście zajmujemy się także wysyłką odpowiednio skomponowanych materiałów do mediów. Nasza działalność obejmuje też takie tematy, jak: organizacja eventów, sponsoring, editorial placement, PR produktowy i działania na rzecz wizerunku B2C. O wysokiej jakości usług oferowanych przez Showroom Pomada Fashion Office przekonały się już tak duże i znane firmy, jak: Troll, Modesta czy Kazar.

Za pośrednictwem materiałów prasowych kreujemy pozytywny oraz nowoczesny wizerunek naszych Klientów. Sprawujemy pieczę nad przygotowywaniem właściwego przekazu, który trafia zawsze do odpowiedniej grupy docelowej. Organizowane przez nas imprezy to nie tylko okazja do spotkań z ludźmi z branży, ale także świetnie przeanalizowana strategia marketingowa, której podstawowym zadaniem jest wspieranie produktu na rynku.

W swoich działaniach marketingowych podchodzimy indywidualnie oraz kompleksowo do każdego Klienta. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz podjęcia wspólnej próby stworzenia nowoczesnej oraz efektywnej promocji. Wystarczy tylko telefon, a my przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.pomada.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 97 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 84

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: