Ogłoszenia

Ogłoszenia

Ciągły wzrost cen i kosztów Twojej firmy oraz niski poziom obrotów i przychodów Twojego przedsiębiorstwa nie pozwala nawet na myślenie o inwestowaniu w reklamę firmy. Często bywa tak ze samo słowo reklama kojarzy nam się z czymś drogim, bo przecież koszty reklamy sięgają setek tysięcy złotych. Począwszy od reklamy w postaci banerów czy ulotek, która jest stosunkowo niedroga skończywszy na drogich reklamach w prasie, radiu czy telewizji zastanawiamy się, czy koszty poniesione na reklamę przełożą się na realnego klienta i czy reklama się opłaci i będzie skuteczna. Nasuwa się nam pytanie czy i jaka reklamę należy wybrać?
Jak wiadomo reklama jest dźwignią handlu i każda realnie myśląca o rozwoju osoba zarządzająca firmą musi jej fakt ująć w założeniach biznes planu i strategii marketingowej. Sama teoria marketingu i jego kompozycja mówi nam o 4 głównych instrumentach za pomocą, których możemy oddziaływać na rynek: produkt, cena, dystrybucja i promocja. Analizując problem promocji i reklamy firmy chcielibyśmy zaproponować nową formę, a mianowicie serwis LetMeKnow.pl bezpłatne ogłoszenia internetowe. Dodając ogłoszenie docieramy do nowych klientów, promujemy własną markę, produkty i usługi jakie firma oferuje. Niewątpliwie największą zaletą serwisu jest fakt, że ogłoszenia są bezpłatne i dodawanie ich nic nie kosztuje. Po krótkiej rejestracji można dodawać ogłoszenia, które są szybko indeksowane w wyszukiwarkach i już po kilku dniach pojawiają się w Google, skąd potencjalny klient trafia bezpośrednio do wyszukiwanej oferty. Serdecznie zapraszamy do reklamy firmy w Internecie. www.LetMeKnow.pl bezpłatne ogłoszenia, darmowa promocja.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.letmeknow.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 106 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 75

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Katalog stron - vkatalog.pl

  Katalog stron - vkatalog.pl »

  Indeks ten to prestiżowy i nieustannie linkowany spis najbardziej wartościowych stron www. Dodanie strony jeszcze nie było tak pro... więcej »

 • Pozycjonowanie Warszawa

  Pozycjonowanie Warszawa »

  Spółka Pikseo to najwyższa jakość i rzetelność usług seo, social marketingu, marketingu w społecznościach bądź Adwords. Jesteśmy p... więcej »

 • Wirtualne Wycieczki Kielce

  Wirtualne Wycieczki Kielce »

  Przyszłe młode pary bardzo chętnie oglądają wirtualne wycieczki Kielce na stronach hoteli i lokali weselnych, których wybór rozważ... więcej »

 • Pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie stron »

  Twoja strona internetowa może wyglądać unikatowo. Nasza agencja reklamowa świadczy takie usługi jak projektowanie stron www. Tworz... więcej »

 • Blog o rozwoju osobistym

  Blog o rozwoju osobistym »

  Blog przepisnasukces.com.pl pokaże Ci w jaki sposób ulepszyć twoje życie, nawyki jak i przekaże narzędzia do ulepszania życia z dn... więcej »

 • Derdalukasz.pl

  Derdalukasz.pl »

  Druk, tworzenie stron, pozycjonowanie oraz reklama w Żaganiu. Agencja reklamowa Łukasza Dedry zaprasza do skorzystania z jej usług... więcej »