Neogroup gadżety reklamowe dla firm

Neogroup gadżety reklamowe dla firm

Magia parasoli w dziedzinie reklamy

Sposobów reklamy jest naprawdę bardzo dużo. Większość ludzie znają – billboardy, reklama w tv, prasie czy ogólnie w mediach. Mało kto jednak słyszał o reklamie za pomocą parasoli.
Parasole reklamowe to bardzo ciekawy i w gruncie rzeczy tani sposób zareklamowania własnej firmy bądź instytucji. Koszt zakupu jednego takiego parasola może wynosić nawet i 10zł, co jest naprawdę niską ceną jak za reklamę. Parasole takie można wykorzystywać jako reklamowe upominki rozdając je podczas różnych happeningów bądź w trakcie dni otwartych. Ten typ reklamy powoduje, że w dość tani sposób mamy liniową reklamę – płacimy raz, a reklama krąży nawet przez kilka lat w trakcie deszczowych dni po różnych miejscach. Parasole reklamowe poza tym należą do dość obszernych i fajniejszych reklam, które są interesujące dla potencjalnych
klientów – taki parasol jest dużo bardziej zachęcający dla każdego, ponieważ ma teoretycznie większą wartość materialną niż takie długopisy reklamowe. Dzięki temu potencjalny klient przy okazji pamięta szczodrość danej firmy i wyrabia sobie jak najbardziej pozytywną opinię o niej, a o to w końcu też chodzi.

Gadżety reklamowe

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.reklamowe-upominki.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 90 Odwiedziny googlebot 51

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: