Automaty ice-coke

Automaty ice-coke

Jesteś głodny, a wszystkie sklepy są już pozamykane? Każdy z nas niejednokrotnie znalazł się w takiej sytuacji. Czy masz ochotę na coś słodkiego, czy też na coś słonego coś dla siebie znajdziesz w automacie sprzedażowym. Automaty sprzedażowe są zaopatrzone w różnego rodzaju smakołyki: batony, czekolady, czipsy oraz napoje. Na każdej stacji, w szkołach a także na uczelniach, jeżeli zaznasz nagłego głodu możesz go w ten sposób szybko zaspokoić. Studenci, uczniowie, nauczyciele oraz czekający na pociąg na stacji kolejowej- wszyscy chętnie korzystają ze smakołyków, które można szybko i łatwo kupić za parę groszy.


Automaty vendingowe czyli tak zwane vendining machine (z angielskiego) to urządzenia, w których każdy łatwo i szybko może kupić drobiazg którego właśnie potrzebuje, bądź przekąskę na którą właśnie ma ochotę. Takiego rodzaju automaty samoobsługowe oferują przeróżnego rodzaju asortyment: słodycze, napoje ciepłe i chłodzone, papierosy, prezerwatywy, kanapki a w skrajnych wypadkach nawet tak zaskakujące rzeczy jak produkty na grilla ( często spotykane w Niemczech). Innego rodzaju maszyny vendingowe pobierają i wydają resztę za wszelkiego rodzaju usługi. W tym znaleźć można parkomaty, maszyny wbudowane w pralki lub sprzedające bilety. Automaty umożliwiają różnego rodzaju płatności. Niektóre przyjmują banknoty i monety, karty kredytowe, karty magnetyczne, a także różnego rodzaju kupony i karty rabatowe.
Automat do sprzedaży kawy
Jeżeli masz ochotę na dobrą kawę, jednak w pobliżu nie ma żadnej kawiarenki lub punktu, w którym można wziąć kawę na wynos, w wielu miejscach można skorzystać z automatów do sprzedaży kawy. Capuccino, espresso, caffee latte lub macchiato- w automacie kupisz to, co smakuje Ci najbardziej. Kawa mała, duża, a także herbaty i to wszystko w o wiele korzystniejszych cenach. Płatność zazwyczaj możliwa monetami lub banknotami.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony ice-coke.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 45 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: