Augmented reality

Augmented reality

Toucan Systems - systemy interaktywne w komunikacji wizualnej. W naszych projektach wykorzystujemy m. in. technologię rozszerzonej rzeczywistości nadając przekazowi zupełnie inny wymiar. Zastosowanie naszych systemów gwarantuje wzrost zainteresowania oraz zaangażowania widzów, klientów, przechodniów, uczniów czy uczestników konferencji, targów i innych.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.toucan-systems.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 31

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pozycjonowanie Brenna

  Pozycjonowanie Brenna »

  SpiderDesign to prężnie rozwijająca się agencja interaktywna, która została założona w 2009 roku w Ustroniu. Przy projektowaniu wi... więcej »

 • Ulubione kosze okolicznościwe

  Ulubione kosze okolicznościwe »

  Każdy z nas lubi otrzymywać prezenty z czekolady. Przydają się niemal każdego dnia dla poprawy nastroju i osłodzenia sobie życia. ... więcej »

 • Wirtualne Wycieczki Kielce

  Wirtualne Wycieczki Kielce »

  Przyszłe młode pary bardzo chętnie oglądają wirtualne wycieczki Kielce na stronach hoteli i lokali weselnych, których wybór rozważ... więcej »

 • FART s.c. Kraków

  FART s.c. Kraków »

  FART jest doświadczoną agencją reklamową z Krakowa. Działamy już od 1989 roku i wciąż zyskujemy nowych klientów. W naszej bogatej ... więcej »

 • Filmy reklamowe

  Filmy reklamowe »

  Agencja filmowa RedKnife Films to dom produkcyjny z Katowic specjalizujący się w realizacji filmów promocyjnych, reportażowych i r... więcej »

 • Vertes

  Vertes »

  Przedsiębiorstwo Vertes Group Sp. z o.o. jest agencją reklamową, która istnieje w branży od prawie 10 lat. Oferujemy klientom szer... więcej »

 • Marketing www.Allf.pl

  Marketing www.Allf.pl »

  Allf proponuje kompleksową strategię opracowaną z uwzględnieniem najnowszych trendy. Oferujemy usługi audytu strony www, optymaliz... więcej »

 • Wpsystem - Konstrukcje reklamowe

  Wpsystem - Konstrukcje reklamowe »

  WP System proponuje swoim klientom nowoczesne usługi powiązane z tak zwaną reklamą wizualną. Istnieje między innymi możliwość przy... więcej »

 • Lady reklamowe - Exact

  Lady reklamowe - Exact »

  Szukasz firmy, która posiada w swojej ofercie lady reklamowe ?

  Wejdźcie na stronę internetową naszej firmy Exact, która... więcej »