VOLKSWAGEN

VOLKSWAGEN

History of the Volkswagen began Jan. 17, 1934, when Ferdinand Porsche presented the German government project car - the legendary Beetle. This was a response to the expectations of Hitler, who demanded an affordable, family car. The idea that Hitler wanted to relieve the railway, which was from year to year more and more inefficient. After many built prototype models

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony volkswagen-autos.manifo.com:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 34 Odwiedziny googlebot 32

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychologiczne badanie kierowców Łódź

  Psychologiczne badanie kierowców Łódź »

  Pracownia badań psychotechnicznych wpisana została do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownie psychologiczne pod patronate... więcej »

 • Motoryzacja

  Motoryzacja »

  Interesujesz się motoryzacją? Uwielbiasz czytać informacje na temat nowych modeli, przeglądać testy samochodów i porównywać ich pa... więcej »

 • OPEL

  OPEL »

  Opel is the second largest producer of passenger cars in Germany. Opel has in the Polish factory in Gliwice. The offset for the pu... więcej »

 • Auto skup Wrocław – poleca Rapid-Auto.

  Auto skup Wrocław – poleca Rapid-Auto. »

  Odkryj firmę od 20 lat zajmującą się skupywaniem samochodów używanych z Wrocławia oraz okolic. Tą firmą jest oczywiście Rapid-Auto... więcej »

 • Produkcja

  Produkcja »

  We wszystkich pojazdach psują się czasami części co niestety przyczynia się do zmartwień ich posiadaczom ponieważ najczęściej elem... więcej »

 • Rampa mobilna

  Rampa mobilna »

  W aktualnych czasach transport drogowy ewoluuje w tempie zdumiewającym. Firm logistycznych jak i samochodów na drogach jest więcej... więcej »

 • Hinc - Transport specjalny

  Hinc - Transport specjalny »

  Bardzo gorąco pragniemy powitać Wszystkich odwiedzających na stronie prowadzonej przez nas firmy. W oparciu o wiele lat doświadcze... więcej »

 • Www.autoskup-szczecin.pl

  Www.autoskup-szczecin.pl »

  Chcesz sprzedać swój samochód? Nie jest w najlepszym stanie, jest po wypadku, nie ma ważnego ubezpieczenia? To nic! My kupimy twój... więcej »