Sprzęgła visco do aut i ciagników rolniczych - WISCO.PL

Sprzęgła visco do aut i ciagników rolniczych - WISCO.PLProwadzisz warsztat i poszukujesz sprzęgieł visco do samochodów ciężarowych czy dostawczych, posiadasz ciągnik rolniczy i spaliła się Tobie wiskoza? Nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie...

Powstała w 1993 roku firma NERIS Lech Poddany oferuje szeroką gamę- ponad 50 modeli- sprzęgieł wiskotycznych i wentylatorów do aut ciężarowych i dostawczych, a także do ciągników rolniczych.

Wszystkie sprzęgła visco i wentylatory objęte są roczną gwarancją bez względu na liczbę przejechanych kilometrów, zaś ich producentem jest renomowana firma BorgWarner Cooling Systems, największy na świecie producent wiskozy dla fabrycznie nowych aut. W zależności od modelu, oferujemy albo oryginalne części albo ich PEŁNOWARTOŚCIOWE zamienniki, wyprodukowane na tych samych liniach produkcyjnych co oryginał, z zachowaniem tych samych norm jakości (opracownaych pierwotnie dla zakładów BWCS w Markdorf w Niemczech).

Nasza firma nie prowadzi i nie zaleca regeneracji sprzęgieł wiskotycznych.

Poza sprzęgłami visco nasza firma zajmuje się sprzedażą takich produktów jak:
- ograniczniki prędkości maksymalnej,
- termografy TRANSCAN,
- tachografy cyfrowe SE5000 i analogowe,
- przyrządy do pobierania danych z karty kierowcy i tachografu (DIGIDOWN oraz OPTAC),
- przyrządy warsztatowe ułatwiające pracę na tachografach (MKII Tacho Programer oraz OPTIMO).

Na Allegro znajdziesz nasze aukcje. Od zadowolnych Klientów zebraliśmy już ponad 600 samych najwyższych ocen, zaś nasi kontarhenci podkreślali w opisie transakcji profesjonalizm, korzystne ceny, fachową pomoc, a także krótki czas realizacji zamówienia.

Przekonaj się sam...

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.wisco.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 63 Odwiedziny googlebot 28

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: