Psychologiczne badanie kierowców Łódź

Psychologiczne badanie kierowców Łódź

Pracownia badań psychotechnicznych wpisana została do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownie psychologiczne pod patronatem marszałka województwa łódzkiego, a także do rejestru prowadzonego przez komendanta wojewódzkiej policji dla psychologów upoważnionych do badań osób ubiegających się o pozwolenie na broń.. Zapraszamy na oferowane usługi w zakresie badań psychotechnicznych dla: badania kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy, przedstawicieli handlowych, egzaminatorów i instruktorów nauki jazdy, kierowców pojazdów uprzywilejowanych, członków i kandydatów na członków ochotniczej straży pożarnej. Dysponujemy nowoczesną aparaturą oraz pomieszczeniem do badań grupowych. Dogodna lokalizacja, dobry dojazd oraz bezpłatny parking. Zapraszamy ul. Ogrodowa 4 lok. 5, 91-065 Łódź.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.emdar.eu:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 95 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 104

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Skup samochodów

  Skup samochodów »

  Strona internetowa pokazuje firmę, która prowadzi skup samochodów w okolicach Warszawy. Działa ona na rynku motoryzacyjnym bardzo ... więcej »

 • Samochody

  Samochody »

  Aktualnie auto to zupełnie zwykły przedmiot w życiu wielu osób. Nabycie pojazdu jest dziś czymś zwyczajnym nawet dla młodych, dopi... więcej »

 • Auto Order

  Auto Order »

  Firma AUTO ORDER powstała, aby pomóc Państwu w znalezieniu świetnego auta z drugiej ręki. Nasza firma swoją siedzibę mieści na ter... więcej »

 • Demontaż i Złomowanie Samochodów

  Demontaż i Złomowanie Samochodów »

  Współczesne złomowanie i demontaż samochodów coraz częściej wychodzi z szarej strefy, przenosząc się do legalnie działających stac... więcej »

 • Skup samochodów uszkodzonych

  Skup samochodów uszkodzonych »

  Nasza firma oferuje indywidualne podejście do każdego klienta oraz dobrą cenę za każde auto, dlatego wszyscy nasi klienci byli zad... więcej »