Primetaxi - kraków balice transport

Primetaxi - kraków balice transport

PrimeTaxi to wysokiej klasy firma przewozowa, która trudni się transportem osób. Zatrudnia doświadczonych kierowców, którzy posiadają wszystkie konieczne uprawnienia do wykonywania zawodu, a także ubezpieczenia komunikacyjne. Klient zlecający transport w firmie PrimeTaxi ma gwarancję, że podróż odbędzie się w czystym samochodzie, kierowanym przez elegancko ubranego uprzejmego kierowcę. Kierowcy pracujący w firmie PrimeTaxi bardzo dobrze zaznajomieni są z topografią Krakowa, a także zrealizują kurs w każde miejsce wyznaczone przez klienta. PrimeTaxi wykonuje transfer na airport Balice, a w razie wskazania kierowca wychodzi po klienta na halę przylotów z wypisaną tabliczką np.: imię i nazwisko bądź nazwa firmy. Klient ma możliwość zapłacić za usługę w wielu walutach międzynarodowych gotówką bądź elektronicznie kartą kredytową. Firma PrimeTaxi realizuje także usługi przewozowe VIP luksusową limuzyną Mercedes klasy S. Ponadto PrimeTaxi obsługuje uroczystości ślubne i transport gości Pary Młodej. PrimeTaxi proponuje także wycieczki miedzy innymi do: Oświęcimia - Obóz Auschwitz Birkenau, Wadowic i cały ogrom innych. Wszystkie zlecenia na wynajmem ekskluzywnych limuzyn należy złożyć przez wypełnienie formularza na stronie primetaxi.pl. Zapraszamy.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony https://www.primetaxi.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Bus Kielce Katowice

  Bus Kielce Katowice »

  Teambus to firma przewozowa oferująca usługi na trasie Skarżysko-Katowice. Jeśli planujesz podróże na tym szlaku, to zapraszamy do... więcej »

 • Radio Taxi Nowy Sącz

  Radio Taxi Nowy Sącz »

  Radio Taxi Nowy Sącz. Oferujemy przewóz osób, na terenie miasta Nowego Sącza oraz okolic. Mamy bardzo krótki czas dojazdu, 3-5 min... więcej »

 • Busy Polska Austria

  Busy Polska Austria »

  Firma Trans Car specjalizuje się w przewozach z Krakowa do Wiednia (Austria). Aby to właśnie z nami wyruszyć w podróż, należy uprz... więcej »

 • Wynajem Autokarów Warszawa

  Wynajem Autokarów Warszawa »

  ATH-Fides (Autokary Warszawa) z siedzibą w Warszawie to firma charakteryzująca się w kierunku transportowaniu ludzi. Występujemy n... więcej »

 • Busy Polska Niemcy. Sprawdź!

  Busy Polska Niemcy. Sprawdź! »

  Podróże transportem zorganizowanym wcale nie muszą być uciążliwe i nudne. Firma przewozowa z Kościerzyny, która realizuje transpor... więcej »

 • Przeprowadzki warszawa

  Przeprowadzki warszawa »

  nasza firma transportowa Jarvolcar specjalizuje się w przewozach przedmiotów głownie .Nasza działalność to przeprowadzki na tereni... więcej »

 • Car For You

  Car For You »

  Potrzebujesz auta od zaraz? Korzystałeś już z usług wielu wypożyczalni, lecz żadna Cię dotychczas nie zadowoliła? Przedstawiamy Ca... więcej »

 • Tani przewóz osób

  Tani przewóz osób »

  Firma przewozowa Kama Travel specjalizuje się w usługach przewozu osób od ponad 25 lat. Dzięki swojemu doświadczeniu firma wypraco... więcej »

 • Przewóz psów, kotów.

  Przewóz psów, kotów. »

  Fachowy i kompetentny transport psów, kotów i zwierząt domowych do Wielkiej Brytanii i Europy. Nacisk na bezpieczeństwo oraz znako... więcej »