Violin lessons Warsaw

Violin lessons Warsaw

Nasza szkoła muzyczna mieści się w stolicy na ul. Konstancińskiej 9. W zakresie usług naszej szkoły zawarte są m.in. lekcje gry na gitarze, pianinie i skrzypcach. Pracujemy tylko ze świetnie utalentowanymi nauczycielami, którzy posiadają ogromne doświadczenie muzyczne: kariery naszych profesorów nadal trwają. Większość naszej kadry ma niesamowite sukcesy w skali międzynarodowej. Oprócz profesjonalnych lekcji gry na instrumentach, w Music Academy spotkają się Państwo ze ciepłą, niemalże rodzinną atmosferą. Cyklicznie organizujemy wspaniałe koncerty, na których uczniowie naszej szkoły mają okazję wystąpić przed prawdziwą publicznością. Jest to bardzo cenny punkt nauki. Występujący mają możliwość pokazania swoich umiejętności, przceiwstawienia się tremie która zawsze w jakimś stopniu jest powiązana z występami muzycznymi. Na stronie internetowej naszej szkoły załączone są galerie z koncertów. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia zdjęć, oraz skontaktowania się z naszą szkołą!

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony musicacademy.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 43 Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Trance Radio

  Trance Radio »

  Trancesonic.FM to idealne radio trance internetowe prezentujące muzykę elektroniczną. Stylem przodującym tej stacji jest trance, v... więcej »

 • BDkultura.pl

  BDkultura.pl »

  Najlepsze książki kupisz w bdkultura.pl! W naszym pasażu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz! Posiadamy ponad 200 000 produktów... więcej »

 • Spoty reklamowe - Elvis van Tomato

  Spoty reklamowe - Elvis van Tomato »

  Studio Elvis van Tomato powstało wiele lat temu i do tej pory prężnie funkcjonuje i przyjmuje zlecenia, studio mieści się w Szczec... więcej »

 • DJ Dolar:: Dj lublin

  DJ Dolar:: Dj lublin »

  Narzeczeni coraz częściej doceniają rolę DJ-a na weselu. DJ DOLAR wychodzi na przeciw nawet tym najbardziej wymagającym!

  więcej »