Zarządzanie zapasami

Zarządzanie zapasami

Firma TOP S.A. jako dostawca złożonych systemów informatycznych funkcjonuje już od roku 1991. Wśród oferowanych produktów znajdą państwo głównie oprogramowanie do zarządzania, ale także różnorakie programy księgowe, przykładowo program płacowy. Rozpoczynając od prostych systemów DOS, zaczęliśmy się rozwijać w kierunku bardziej zaawansowanych systemów sieciowych i wielostanowiskowych. Spełnimy nawet najbardziej wygórowane potrzeby Klientów, ceniących sobie indywidualne podejście. Dzięki naszym usługom zarządzanie zapasami czy ewidencja czasu pracy stanie się znacznie łatwiejsza. Dodatkowo oferujemy specjalne aplikacje dedykowane i systemy ERP usprawniające działalność przedsiębiorstwa. Serdecznie zapraszamy.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.topsa.com.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 114 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 54

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Livechat

  Livechat »

  Pffchat to nowatorskie programy livechat, livehelp. Na skutek Pffchat obsługa online będzie asystował transakcje sprzedaży w Twoim... więcej »

 • Formularze pit

  Formularze pit »

  Na witrynie internetowej pitfree.pl klienci odnajdą dużą liczbę interesujących wiadomości na temat udostępnionych w sieci bezpłatn... więcej »

 • Dobre programy - programy.net.pl

  Dobre programy - programy.net.pl »

  Interesujące programy komputerowe użytkownicy odnajdą na stronie internetowej programy.net.pl Udostępniliśmy ogromną ilość program... więcej »

 • Manager FV - fakturymanager.pl

  Manager FV - fakturymanager.pl »

  Poznańska firma BPC-ONLINE SP. Z O.O. jest autorem aplikacji FakturyManager, który umożliwia łatwiejszy obieg faktur w przedsiębio... więcej »

 • Program JPK - łączenie plików JPK

  Program JPK - łączenie plików JPK »

  Twoja firma składa się z kilku oddziałów ? Nie bardzo masz pojęcie w jaki sposób powinieneś zrobić Jednolity Plik Kontrolny ?
  więcej »