Simple S.A. - skuteczne rozwiązania ERP

Simple S.A. - skuteczne rozwiązania ERP

Nasza firma pomoże Ci uzyskać gwarancję rozwoju. Naszą specjalnością są profesjonalne programy dla firm. Chcesz precyzyjnie budować i zarządzać budżetami i harmonogramami budów? Dzięki naszemu wsparciu zarządzanie w budownictwie będzie znacznie prostsze. Proponujemy nowoczesne oprogramowanie dla budownictwa, które zaspokoi wszystkie Twoje wymagania. Będąc producentem oprogramowania, dajemy Ci pełną gwarancję dotyczącą jego działania oraz dostosowania do zmieniających się warunków biznesowych i przepisów prawa. Nasza bogata oferta dostosowana jest do potrzeb głównych sektorów polskiego rynku. Oferujemy Microsoft Dynamics CRM będący najlepszą strategią, która pozwala zdobyć przewagę nad rynkową konkurencją, a także rozwiązania ERP.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.simple.com.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 75 Odwiedziny googlebot 66

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Giełda transportowa

  Giełda transportowa »

  Giełdy transportowe to narzędzia pracy tysięcy przewoźników i spedytorów. Zagwarantowanie bezpieczeństwa dostępowego do systemu ja... więcej »

 • Abc SoftMAR

  Abc SoftMAR »

  abc SoftMAR Lublin zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem programów InsERT: Subiekt, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant, naprawia baz... więcej »

 • Oprogramowanie i serwery - Senetic

  Oprogramowanie i serwery - Senetic »

  Lista produktów dostępnych w niniejszym sklepie to kilkanaście tysięcy sprawdzonych urządzeń, które mogą stać się podstawą każdej ... więcej »

 • SuperPlace - program kadrowo-płacowy Anzasoft

  SuperPlace - program kadrowo-płacowy Anzasoft »

  Od ponad 12 lat rozwijamy nasz program kadrowo-płacowy SuperPłace, zawierający rozbudowaną funkcjonalność w zakresie prowadzenia k... więcej »

 • Tworzenie stron WWW

  Tworzenie stron WWW »

  Strona firmy Design Studio WWW - Agencja interaktywna i drukarnia internetowa scalona w jedną całość, aby kompleksowo zadowolić ka... więcej »

 • Crm

  Crm »

  Jeżeli pragniesz wdrożyć system CRM do swojej firmy to doskonałym partnerem będzie firma ChromeCRM, która od ponad 20 lat realizuj... więcej »

 • Serwis - itcube.pl

  Serwis - itcube.pl »

  ITCube to firma, która wprowadza na rynek najnowocześniejsze rozwiązania IT dedykowane firmom. Są w stanie one ułatwić zarządzanie... więcej »

 • IPTV dla hoteli - ilumioapp.pl

  IPTV dla hoteli - ilumioapp.pl »

  Hotele są coraz bardziej dostosowane do potrzeb klienta. Największym wyścigiem dla każdego jest zwłaszcza przeganianianie się w wy... więcej »