Programy dla firm

Programy dla firm

Rekord Systemy Informatyczne swoja firmę prowadzi i rozwija od 1989. Załozycielem i jednocześnie prezesem spółki jest Janusz Szymura. Aplikacje biznesowe dostosowane do nowoczesnego rynku z możliwością ciągłego rozwoju dla przedsiębiorstw produkcyjnych oraz administracji publicznej. Rekord od wielu lat jest wiodącym producentem oprogramowania na polskim rynku biznesowym oraz informatycznym.
Rekord Systemy Informatyczne jest twórcą programów: Rekord ERP - oprogramowanie komputerowe erp przeznaczone dla przedsiębiorstw. Aplikacja biznesowa jest odpowiednia dla kompleksowej obsługi i intergacji wszystkich obszarów działalności w firmie. Używając z jego funkcji, m.in. optymalizacja zapasów, eliminowanie zbędnych kosztów oraz zmniejszyć niebezpieczęństwo utraty informacji, a także dostępu do nich osób niepowołanych.
Aplikacja Ratusz jest przeznaczony dla urzędów miejskich i instytucji samorządowych. Pakiet aplikacji biznesowych Ratusz został stworzony przy współpracy z jednostkami samorządowymi, tak aby był optymalnie dosotosowany do potrzeb klientów. Korzystając z jego funkcji można m.in efektywnie zarządzać finansami, otrzymać szerokie wsparcie w podejmowaniu decyzji, oprogramowanie Ratusz stanowi fundament popularnego już e-Urzędu.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.rekord.com.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 96 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny googlebot 97

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: