Marketing polityczny

Marketing polityczny

Marketing Polityczny - skupienski.pl to blog prowadzony przez Tomasza Skupieńskiego. Skupieński opisuje bieżące wydarzenia polityczne pod kątem marketingowym. Koncentruje się głównie na wydarzeniach ogólnopolskich, ale nie zapomina też o Łodzi. Inspiracje czerpie z USA, które są pionierem w nowoczesnym marketingu politycznym.
Wpisy podzielone są na kategorie Polska, Łódź, Świat ze względu na geograficzne położenie wydarzeń oraz pod względem rodzaju marketingu na internetowy i tradycyjny. Refleksje luźniej związane z marketingiem politycznym Skupieński zamieszcza w kategorii Polityka i Społeczeństwo. Autor bloga recenzuje także książki o tematyce społeczno politycznej.

Ostatnio, w jednym z wpisów Skupieński analizował jaka będzie kampania w internecie przed wyborami parlamentarnymi 2011.

Warto śledzić ten blog, zwłaszcza przed wyborami.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.skupienski.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 92 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny googlebot 77

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fotograf Bytom

  Fotograf Bytom »

  Jeżeli szukasz fascynującego i pomocnego fotobloga, poruszającego obszerną i niesłychanie zróżnicowaną tematykę zdjęć, to doskonal... więcej »

 • Lifestyle blog

  Lifestyle blog »

  SocialTalk. pl to blog o męskim stylu życia w dużym mieście. Bloger jest świadomym swoich potrzeb mężczyzną, który pisze o relacja... więcej »

 • Edutorial - Nowoczesny Portal Edukacyjny

  Edutorial - Nowoczesny Portal Edukacyjny »

  Edutorial - blog lifestyle, który łączy ze sobą technologię oraz edukację i w ten sposób pokazuje wzajemne korzyści. Jest skierowa... więcej »

 • Fizjo-Pro

  Fizjo-Pro »

  Chłopcy muszą dowiedzieć się, jak założyć krawat, jak wysmażyć kotleta lub jak naprawić zdewastowaną część auta. O ile mężczyzna d... więcej »

 • Amarelo

  Amarelo »

  Chcesz dowiedzieć się, czym jest szlifierka do płaszczyzn? Nie jesteś pewien czy na pewno tego potrzebujesz? Poczytaj nasze porady... więcej »

 • Https://hubertusarena.pl/

  Https://hubertusarena.pl/ »

  Pod wieloma względami nastrój, jaki oddaje wnętrze, zależy od oświetlenia i projektu oświetlenia. Różne przestrzenie mają swoje wł... więcej »

 • Https://bistro11.pl/

  Https://bistro11.pl/ »

  Poszukujesz coś ciekawego, co zaskoczy zarówno Ciebie samego, jak i Twoich najbliższych? Codzienna rutyna zabiera Ci radość z życi... więcej »

 • Https://abbywpolsce.pl/

  Https://abbywpolsce.pl/ »

  Zawsze chcę mieć pewność, że moi czytelnicy otrzymują wyłącznie wiarygodne i sprawdzone informacje. Zapewniam cię, że mną w prosty... więcej »