Marketing polityczny

Marketing polityczny

Marketing Polityczny - skupienski.pl to blog prowadzony przez Tomasza Skupieńskiego. Skupieński opisuje bieżące wydarzenia polityczne pod kątem marketingowym. Koncentruje się głównie na wydarzeniach ogólnopolskich, ale nie zapomina też o Łodzi. Inspiracje czerpie z USA, które są pionierem w nowoczesnym marketingu politycznym.
Wpisy podzielone są na kategorie Polska, Łódź, Świat ze względu na geograficzne położenie wydarzeń oraz pod względem rodzaju marketingu na internetowy i tradycyjny. Refleksje luźniej związane z marketingiem politycznym Skupieński zamieszcza w kategorii Polityka i Społeczeństwo. Autor bloga recenzuje także książki o tematyce społeczno politycznej.

Ostatnio, w jednym z wpisów Skupieński analizował jaka będzie kampania w internecie przed wyborami parlamentarnymi 2011.

Warto śledzić ten blog, zwłaszcza przed wyborami.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.skupienski.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 92 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny googlebot 79

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Depresja

  Depresja »

  Depresja jest niezwykle groźną chorobą, która może zakończyć się nawet samobójstwem. Dlatego tak istotna jest wiedza na jej temat,... więcej »

 • Modlitwa do świętej Rity

  Modlitwa do świętej Rity »

  Na tej stronie rozważamy życie wielkiej świętej katolickiej Rity. Znajdziesz tutaj ciekawe historie wzięte z jej życia, niezwykłe ... więcej »

 • Whisky japońska

  Whisky japońska »

  Na stronie internetowej Luk Loves Whisky można znaleźć wiele ciekawych informacji poświęconych whisky. Strona prowadzona jest prze... więcej »

 • Książkówka

  Książkówka »

  Blog recenzencki z opiniami na temat przeczytanych przez założycielkę książek oraz obejrzanych filmów czy seriali. Dominują tu now... więcej »

 • Farby kabe

  Farby kabe »

  Serdecznie zapraszamy wszystkich zaciekawionych specjalizacją remontową na nasz innowacyjny blog - jak-malowac.pl. Na naszej stron... więcej »

 • Wycisnijsok.pl

  Wycisnijsok.pl »

  Za pośrednictwem naszej strony internetowej zapewniamy naszym użytkownikom zestaw informacji, które dotyczą takich urządzeń, jak w... więcej »

 • Ahj.pl

  Ahj.pl »

  Prezentujemy bloga o męskich zakupach, motoryzacji, czy poszukiwaniu własnego hobby. Dajemy Panom wiele ciekawych inspiracji dotyc... więcej »

 • Pewnaerekcja.pl

  Pewnaerekcja.pl »

  Jest całkiem możliwe zwiększenie potencji nawet bez drogich leków. Alternatywne metody poprawy erekcji pomogą ci szybko poradzić s... więcej »

 • MyParis.pl

  MyParis.pl »

  Wszystkich planujących swoją wycieczkę do Paryża zapraszamy na naszą stronę. Zamieszczamy tu aktualne informacje o atrakcjach w mi... więcej »

 • Blog internetowy

  Blog internetowy »

  Bardzo chciałbyś przeczytać niecodzienny content poruszający różne tematy i oferujący różne formy tek-stów? Kręcą cię zarówno anal... więcej »