Kolokacja serwerów

Kolokacja serwerów

Żeby w danym kraju dyscyplina badawcza rozwijała się stosunkowo porządnie, konieczne są szerokie nakłady pieniężne data center. Z przykrością muszę stwierdzić że bez pieniędzy trudno jest we dzisiejszym świecie dumać o sukcesach w owej rzeczowej płaszczyźnie. Czasy amatorskich wynalazców, jakich projekty zrewolucjonizowały świat, chyba już bezpowrotnie się skończyły. W bieżących czasach trzeba wkładać wielkie sumy, iżby urzeczywistniać ciekawostki techniczne i tym samym przyczyniać się do wzrostu cywilizacyjnego. W wielu wypadkach wartościowe jest przykładowo centrum obliczeniowe z faktycznego zdarzenia, w jakim mieszczą się najnowocześniejsze komputery o potwornej sile obliczeniowej. Takie centra powinny się znajdować w większości polskich akademii. Z przykrością stwierdzam że w rzeczywistości musimy w tym momencie o tym zapomnieć. W Polsce stawia się prędzej na szkolenie młodych ludzi do stanu magistrów, a nie na zaawansowane projekty badawcze. Zapomina się o tym, iż innowacyjność gospodarki jest w dzisiejszym świecie kluczem do tryumfów, co widać stanowczo na przykładzie Stanów Zjednoczonych.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.beyond.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 55 Odwiedziny googlebot 39

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tani hosting

  Tani hosting »

  Wirtualne.net oferuje tani hosting stron internetowych, serwery wirtualne - ceny zaczynają się od 149,00 zł, natomiast domeny w ce... więcej »

 • Najtansze domeny

  Najtansze domeny »

  W proponowanej przez nas ofercie odnajdą Państwo możliwość zarejestrowania swej domeny krajowej, globalnej typu domeny eu czy też ... więcej »

 • Hosting i domeny

  Hosting i domeny »

  Tutaj zdobędziesz wiedzę o domenach internetowych, której wcześniej nie znałeś. To miejsce pełne informacji dotyczącej domen www. ... więcej »

 • Serwery dedykowane - Sprint Data Center

  Serwery dedykowane - Sprint Data Center »

  Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na polskim rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania w zakresie bezp... więcej »

 • Hosting firmowy

  Hosting firmowy »

  Witryny internetowe również tanie nazwy internetowe na polskim hostingu. Bezproblemowo uruchomisz bloga, stronę firmową czy własną... więcej »

 • Hosting

  Hosting »

  Nasz hosting cba.pl rozwija się dynamicznie od ponad 11 lat w Polsce, jak również za granicą. Cba.pl to nie tylko darmowy hosting,... więcej »

 • Web Agency Design & Responsive Websites

  Web Agency Design & Responsive Websites »

  Limcreative to kreatywna Agencja Reklamowa. Głownie zajmuje się tworzeniem i projektowaniem stron internetowych, administrowaniem ... więcej »

 • Studiolapis.pl - hosting stron Olsztyn.

  Studiolapis.pl - hosting stron Olsztyn. »

  W dzisiejszych czasach każda szanująca się firma powinna posiadać własną stronę, dlatego też warto skontaktować się z nami i zamów... więcej »

 • Hosting domen

  Hosting domen »

  W naszej ofercie można odnaleźćwiele usług takich jak: hosting www, serwer www, hosting domen, usługa hostingowa i jeszcze wiele, ... więcej »