Kampanie reklamowe w internecie

Kampanie reklamowe w internecie

Platforma afiliacyjna umiejscowiona jest pod adresem www. AFTbusiness. com, która przeprowadza kampanie reklamowe w Internecie dla wybranych Banków oraz wybranych instytucji takich jak : Getin Noble bank, ING Bank Śląski, Idea Bank, FM bank, Open Finance, Tax Care, Deutsche Bank, Santander Consumer Bank, Expander
Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej platformy afiliacyjnej jesteśmy przygotowani do prowadzenia i starannie dobrane do Klienta kampanie wizerunkowe jak i kampanie skierowane na sukces.
Platforma jest przygotowana w systemy zabezpieczające przed nieproszonymi gośćmi : - niemal natychmiastowe anulowanie akcji w razie wielokrotnego powtarzania się tego samego IP, - wychwytywanie użytkowników zmieniających IP, - geolokalizacja aktywności wydawców - wychwytywać nieprawdziwy ruchu, - alerty połączony z nadmierną konwersją wydawców.
Kooperujemy z wydawcami Posiadającymi wartościowe witryny internetowe, które posiadają autentyczny ruch jak i dzielimy ich na grupy oraz podgrupy aby jak najdokładniej targetować działania naszych kampanii.
Platforma zrzeszająca właścicieli stacjonarnych banerów ulicznych.
Jest to automatyczna platforma wraz z podglądem google street, cennikami który umożliwia kreowanie w jednym miejscu kampanii wizerunkowych opartych o przydrożne miejskie banery.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony aftbusiness.com:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 64 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 23

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: