Druk cyfrowy

Druk cyfrowy

Wieloletnie doświadczenie, ogromna elastyczność i dostosowywanie się do potrzeba klienta pozwalają nam podejmować się realizaji prawie wszystkich zleceń związanych z drukiem.Pracujemy na nowoczesnym i szybkim sprzęcie, co pozwala nam realizować większość niskonakładowych zleceń w ciągu jednego dnia. Druk cyfrowy daje nam silne i nowoczesne narzędzie marketingowe jakim jest personalizacja czyli umieszczanie zmiennych danych w publikowanych dokumentach.Gama działa na rynku nieprzerwanie od 1978 roku i przez cały ten czas jesteśmy związani z branżą poligraficzną. Systematycznie unowocześniamy park maszynowy i w roku 2005 zdecydowaliśmy się na zmianę technologii druku z offsetowej na cyfrową. Stworzyliśmy też własną aplikację do obsługi zmiennych danych. Druk cyfrowy pozwala na wykorzystanie bardzo nowoczesnego narzędzia marketingowego jakim jest możliwość personalizacji. Personalizacja druku polega na umieszczaniu na każdym kolejnym wydruku elementów nadających publikowanym pracom indywidualność i niepowtarzalność.
Na dzień dzisiejszy specjalizujemy się w produkcyjnym druku cyfrowym dostępne w naszej ofercie zapewniają to.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.studiogama.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 67 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny googlebot 62

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hot stamping

  Hot stamping »

  Jeśli szukasz specjalisty od druku, który wykona dla Ciebie zadania specjalne takie, jak złocenie etykiety, lakierowanie UV i tłoc... więcej »

 • FIRMA POLIGRAFICZNA AA PRINT S.C.

  FIRMA POLIGRAFICZNA AA PRINT S.C. »

  Drukarnia AA Print posiada swoją siedzibę w Mikołowie. Zajmuje się profesjonalnym drukowaniem kalendarzy, zaproszeń, książek oraz ... więcej »

 • Fotokalendarze tanio | dobrykalendarz.pl

  Fotokalendarze tanio | dobrykalendarz.pl »

  Szukasz swojego fotokalendarza na Nowy Rok? Wybierz fotokalendarz w dobrykalendarz.pl, ciesz się jego wyjątkową trwałością za niew... więcej »

 • Prosper

  Prosper »

  Agencja reklamowa Prosper specjalizuje się w zakresie reklamy zewnętrznej, dlatego najbardziej rozwinięty dział to drukarnia wielk... więcej »

 • Riso serwis

  Riso serwis »

  Deltacom Office to niezmiernie doświadczona firma, która jest w stanie zapewnić zainteresowanym matryce riso, solidne powielacze o... więcej »

 • Poligrafia Wrocław

  Poligrafia Wrocław »

  Greenpress to nieduża, ale bardzo efektywnie funkcjonująca drukarnia. Zajmuje się realizacją zleceń różnego rodzaju, takich jak ka... więcej »

 • Druk książek wrocław - ultimadruk.pl

  Druk książek wrocław - ultimadruk.pl »

  Ultima Druk to wysokiej jakości drukarnia z Wrocławia, która robi takie towary jak ulotki, foldery reklamowe, różnego rodzaju kale... więcej »

 • Exeos.pl

  Exeos.pl »

  Przygotowując się do przedstawienia swojej oferty wszystkim potencjalnym klientom, należy pamiętać o podstawowych zasadach, m.in. ... więcej »

 • Galeria Reklam

  Galeria Reklam »

  Szukasz firmy, która w ofercie ma realizacje bilbordów? Oprócz samego projektu, chciałbyś aby firma wydrukowała i zajęła się monta... więcej »

 • Opakowania z nadrukiem - Drukarnia MiniPak

  Opakowania z nadrukiem - Drukarnia MiniPak »

  Modną propozycją wśród wielu wytwórców, a czasami indywidualnych interesantów jest z pewnością Drukarnia-Opakowania.pl. Ta firma z... więcej »