Dev::hubot.pl | Programming with passion

Dev::hubot.pl | Programming with passion

Hosting WWW to nie to samo co własnoręcznie postawiony prywatny serwer VPS. Korzystając z usług dostawcy hostingowego otrzymujemy zwykle w komplecie wsparcie dla jakichś paru określonych języków programowania (np. Perl, Python, PHP), opcjonalnie wsparcie dla technologii CGI, bazę danych (zwykle PostgreSQL lub MySQL), konto na serwerze FTP, pocztę e-mail do własnej dyspozycji i ewentualnie gotowe CMS-y. To rozwiązanie jest dobre dla tych, którzy oczekują już wstępnie skonfigurowanego środowiska pracy i nie chcą się zajmować zagadnieniami administracyjnymi ale do bardziej ambitnych zadań własnoręcznie postawiony serwer VPS wydaje się być najlepszym rozwiązaniem.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony https://dev.hubot.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Projekt logo

  Projekt logo »

  Przedsiębiorstwo Fopapo specjalizuje się w wykonywaniu logo oraz w projektowaniu kompleksowej identyfikacji wizualnej przedsiębior... więcej »

 • Blog o torebkach

  Blog o torebkach »

  Wszystkie miłośniczki torebek, na pewno szybko pokochają tę stronę. Na tym blogu, znajdziecie bowiem masę informacji o swoich ulub... więcej »

 • Klub zakupowy Limango.pl

  Klub zakupowy Limango.pl »

  Dołącz do klubu zakupowego Limango! Niech przekonają cię atrakcyjne wyprzedaże odzieży marek takich jak Desigual, Geox, Hugo Boss ... więcej »

 • Twardedane.pl

  Twardedane.pl »

  Nigdy nie powinieneś zamykać się na inne kultury, ale chcieć je poznawać i przyglądać się w jaki sposób one funkcjonują. Dzięki na... więcej »

 • Www.a-wysocki.pl - porady, blog

  Www.a-wysocki.pl - porady, blog »

  Blog poświęcony najróżniejszym zagadnieniom życia codziennego. Jeśli nie wiesz jaka moda będzie królowała w najbliższym sezonie za... więcej »

 • Serwis modowy - modoweinspiracje.pl

  Serwis modowy - modoweinspiracje.pl »

  Moda stale się zmienia. Królują nowe palety barw, supernowoczesne wzornictwo jak też przebojowe stylizacje. Lecz jak być na czasie... więcej »