Bazy danych - TargetMarketing.pl

Bazy danych - TargetMarketing.pl

W sklepie Target Marketing klienci będą mogli dokonać zakupu przede wszystkim baz danych firm. Dostępne są one w dwóch wersjach – niemodyfikowalnej i niedzielnej pudełkowej, a także w wersji statycznej, w której klienci mają wpływ na to, jakie informacje mają się znaleźć w bazie. Ponadto firma sprzedaje bazy również na potrzeby call center, czy też dedykowanych infolinii, klienci zainteresowani przeprowadzaniem badań CATI również mogą skorzystać z kupna danej bazy danych.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony sklep.targetmarketing.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 69 Odwiedziny googlebot 28

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • HintMine - szkolenia Microsoft Access

  HintMine - szkolenia Microsoft Access »

  Kursy w formie otwartej organizujemy większości miast Polski min w Łodzi, Gdańsku, Tarnowie, Tychach, Częstochowie, Legnicy oraz w... więcej »

 • Cognity Kurs Access

  Cognity Kurs Access »

  Oferta szkoleń Office jest bardzo szeroka – możemy wybrać się na szkolenie MS Excel na różnych poziomach zaawansowania, szkolenie ... więcej »

 • Crm

  Crm »

  Jeżeli pragniesz wdrożyć system CRM do swojej firmy to doskonałym partnerem będzie firma ChromeCRM, która od ponad 20 lat realizuj... więcej »

 • Aplikacje internetowe

  Aplikacje internetowe »

  Aplikacje internetowe to odpowiedź na potrzeby klientów Obecnie internet pełen jest różnego rodzaju aplikacji służących rozrywce, ... więcej »

 • Itelligence Polska

  Itelligence Polska »

  Firma itelligence zajmuje się wdrożeniami rozwiązań SAP. Projekty SAP zawierają nie tylko analizy organizacji klienckiej, lecz rów... więcej »

 • Sieci komputerowe Warszawa

  Sieci komputerowe Warszawa »

  Nowoczesne technologie nie jednego właściciela firmy wprawiają o zawrót głowy. Nie jest łatwo zorientować się w nadzorowaniu nowoc... więcej »

 • Allefree.pl

  Allefree.pl »

  Nie chcesz więcej marnować czasu i pieniędzy na wyszukiwanie zdjęć do swoich aukcji na Allegro lub eBayu? To miejsce, w którym w 1... więcej »

 • Tani serwer VPS z pełną wirtualizacją

  Tani serwer VPS z pełną wirtualizacją »

  Oferujemy wydajne serwery VPS z pełną wirtualizacją opartą na markowym sprzęcie Intel Xeon.

  Na serwerach dostępne są ró... więcej »