Wpadki

Wpadki

Z pewnością dojrzałeś, iż portale społecznościowe są idealnym miejscem do poszukiwania zabawnych zdjęć. Są one tak bardzo śmieszne, ponieważ przedstawiają auto-irinię osób zamieszczających w swoim profilu humorystyczne fotki. O ile wykonałeś ongiś rozrywkowe zdjęcie, które sie trwoni, gdyż nie wiesz gdzie je opublikować, to zapraszamy do nas. Faworyzujemy najśmieszniejsze ujęcia z całego świata, ujęcia niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, ujęcia ze wszystkich sfer życia, zarówno tych poważnych - jak polityka i militarystyka, jak i tych mniej oficjalnych, jak np. świat zwierząt. Śmieszne wpadki zdarzają się w każdej dyscyplinie życia i nikt nie potrafi się przed nimi uratować. Przedstawiamy wpadki policjantów, sportowców, wpadki z imprezy i dzień po imprezie, wpadki policyjne i wiele więcej.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.wpadki.net.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 106 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny googlebot 112

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Demotywatory

  Demotywatory »

  Wpadki towarzyszą życiu każdego z nas. W polskim Internecie jeszcze do niedawna brakowało strony, która podjęłaby tematykę wpadek ... więcej »

 • Obrazki ala demotywatory

  Obrazki ala demotywatory »

  Zapraszamy na nowopowstały serwis podpiszobrazek.pl gdzie sami tworzycie jego zawartość! Myślisz, że to kolejny taki sam serwis ja... więcej »

 • Minecraft download

  Minecraft download »

  Minecraft, to gra, która ostatnimi czasy zdobywa sobie coraz większą popularność. W naszym serwisie możesz znaleźć wszystko, co do... więcej »

 • Śmieszne wypadki

  Śmieszne wypadki »

  Od odpalenia słynnego serwisu kwejk który nazbierał na facebooku półtorej miliona lubie to upłynęło wiele lat. Przez ten czat demo... więcej »

 • Fajne obrazki

  Fajne obrazki »

  Milutko to strona, która ma za zadanie przedstawić wam wszystkie śmieszne memy ze wszystkich stron jakie się zajmują taką a nie in... więcej »