Pasjans

Pasjans

Umiejętność układania kart na różne sposoby to nic innego jak zabawa rozwijająca logiczne myślenie i szybkie kojarzenie. Na tej zasadzie opiera się wiele gier karcianych, tak popularnych w naszym środowisku. Większość gier opiera się na rywalizacji pomiędzy poszczególnymi graczami. Inaczej jest jeżeli chodzi o pasjans. W tym przypadku gracz zmaga się sam ze sobą i ze swoimi umiejętnościami. Pasjans pająk wymusza jeszcze bardziej skomplikowane ułożenia kart i kombinacje umożliwiające ułożenie całej talii bez ingerencji w tas kart. Jeszcze inną opcją jest pasjans klondike wymuszający kolejną zmianę ustawienia kart i ułożenie ich w taki sposób by trzeba było wysilić szare komórki zmuszając je do bardziej wytężonej pracy.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.pasjansa.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 51 Odwiedziny googlebot 81

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kolorowanki

  Kolorowanki »

  Na portalu kolorowaneczki.pl znajdziemy darmowe kolorowanki do pomalowania w wersji online. Jedyne co musimy zrobić to odszukać ko... więcej »

 • Darmowe gry dla dzieci

  Darmowe gry dla dzieci »

  Korzystając z naszej strony internetowej, korzystacie Państwo z dostępu do szerokiej bazy gier. Codziennie macie do dyspozycji pra... więcej »

 • Na nagrody Czas

  Na nagrody Czas »

  Brak czasu zrekompensujemy sobie udziałem w zabawie. Ogromna rywalizacja i spora konkurencja. Tutaj każdy może znaleźć coś dla sie... więcej »

 • Gry konie

  Gry konie »

  To właśnie u nas znajdziecie ciekawy zestaw gier o koniach. Każdy wielbiciel tych zwierząt znajdzie na naszej stronie sporo intere... więcej »

 • Gry Rodzinne- Bractwo-Kupieckie

  Gry Rodzinne- Bractwo-Kupieckie »

  W dobie wszechobecnego Internetu i komputerów nieco zanika tradycja wspólnej rozrywki dla całej rodziny w sposób, który można nazw... więcej »

 • Gry z kulkami

  Gry z kulkami »

  Porywające gry z kulkami to miła rozrywka po jaką bardzo chętnie sięga wielu graczy Ogromny wybór tego rodzaju gier znajduje się n... więcej »