MTGSTORE - karty MTG Magic The Gathering

MTGSTORE - karty MTG Magic The Gathering

MTGSTORE oferuje kolekcjonerską grę karcianą Magic The Gathering. Stworzona została w USA, ale okazała się bardzo znana na całym globie, również w naszym kraju.
Fenomenem tej gry jest fakt, że zaspokaja potrzeby tak samo graczy jak i kolekcjonerów. Jedni kompletują swoje talie by zwyciężyć innych zawodników w pojedynkach, drudzy zbierają single MTG by uzupełnić swoje zbiory.
Jeśli zagrać w tą grę powinieneś mieć oponenta i powinieneś złożyć swój zestaw do gry. Podstawowa talia jest złożona z 60 egzemplarzy kart. Najczęściej jest to 40 kart ze kreaturkami, czarami itp. oraz 20 kart tzw. LAND-ów, które są potrzebne jako „zapłata” za możliwość wystawienia pozostałych kart do rozgrywki oraz za opłacenie ich dodatkowych możliwości. Można mieć więcej kart w talii, wtedy jednak szansa uzyskania pożądanej przez nas w tej chwili karty jest mniejsza.
Dodatkowo można posiadać jeszcze 15 kart wykorzystywanych do modyfikacji swojej talii po zakończonym pojedynku, aby karty MTG które wymienimy lepiej przeciwstawiały się kartom oponenta w kolejnych walkach.
Jest tysiące przeróżnych wzorów kart, które można pozyskiwać od kolegów, innych zawodników i z dużej liczby innych lokalizacji. Wybór jest naprawdę olbrzymi i złożenie wymarzonej talii staje się niesamowitym wyzwaniem. Najbardziej zaopatrzonym źródłem takich kart będzie niewątpliwie sklep MTG . Koszty są tam nieznacznie większe ale za to wybór zdecydowanie lepszy.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony mtgstore.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 99 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny googlebot 117

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: