MTGSTORE - karty MTG Magic The Gathering

MTGSTORE - karty MTG Magic The Gathering

MTGSTORE oferuje kolekcjonerską grę karcianą Magic The Gathering. Stworzona została w USA, ale okazała się bardzo znana na całym globie, również w naszym kraju.
Fenomenem tej gry jest fakt, że zaspokaja potrzeby tak samo graczy jak i kolekcjonerów. Jedni kompletują swoje talie by zwyciężyć innych zawodników w pojedynkach, drudzy zbierają single MTG by uzupełnić swoje zbiory.
Jeśli zagrać w tą grę powinieneś mieć oponenta i powinieneś złożyć swój zestaw do gry. Podstawowa talia jest złożona z 60 egzemplarzy kart. Najczęściej jest to 40 kart ze kreaturkami, czarami itp. oraz 20 kart tzw. LAND-ów, które są potrzebne jako „zapłata” za możliwość wystawienia pozostałych kart do rozgrywki oraz za opłacenie ich dodatkowych możliwości. Można mieć więcej kart w talii, wtedy jednak szansa uzyskania pożądanej przez nas w tej chwili karty jest mniejsza.
Dodatkowo można posiadać jeszcze 15 kart wykorzystywanych do modyfikacji swojej talii po zakończonym pojedynku, aby karty MTG które wymienimy lepiej przeciwstawiały się kartom oponenta w kolejnych walkach.
Jest tysiące przeróżnych wzorów kart, które można pozyskiwać od kolegów, innych zawodników i z dużej liczby innych lokalizacji. Wybór jest naprawdę olbrzymi i złożenie wymarzonej talii staje się niesamowitym wyzwaniem. Najbardziej zaopatrzonym źródłem takich kart będzie niewątpliwie sklep MTG . Koszty są tam nieznacznie większe ale za to wybór zdecydowanie lepszy.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony mtgstore.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 99 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny googlebot 84

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gry w przeglądarce

  Gry w przeglądarce »

  Nasz wortal zajmuje się tematyką gier internetowych. Codziennie do naszej bazy trafia kilka nowych artykułów dotyczących "bro... więcej »

 • Puzzle on-line

  Puzzle on-line »

  Puzzle gry to wspaniała rozrywka w wariancie online. Taki wariant zabawy okazuje się bardzo ciekawą rywalizacją z innymi graczami.... więcej »

 • Darmowe gry dla dzieci

  Darmowe gry dla dzieci »

  Korzystając z naszej strony internetowej, korzystacie Państwo z dostępu do szerokiej bazy gier. Codziennie macie do dyspozycji pra... więcej »

 • Darmowe gry

  Darmowe gry »

  Szukasz strony, na której znajdziesz najlepsze i najpopularniejsze darmowe gry we flashu w Internecie? W takim razie bez wątpienia... więcej »

 • Na nagrody Czas

  Na nagrody Czas »

  Brak czasu zrekompensujemy sobie udziałem w zabawie. Ogromna rywalizacja i spora konkurencja. Tutaj każdy może znaleźć coś dla sie... więcej »

 • Puzzle dla dzieci układaj obrazki z bajek online

  Puzzle dla dzieci układaj obrazki z bajek online »

  Przetestuj puzzle dla dzieci w wersji online. Obecnie, dużo tradycyjnych gier zabaw zostało przekształconych tak aby można było gr... więcej »