Jak wydać winyl - x-disc.pl

Jak wydać winyl - x-disc.pl

XDiSC to przedsiębiorstwo z siedzibą w Warszawie zajmujące się tłoczeniem płyt CD, DVD oraz winyli. Oprócz tego produkuje płyty przeznaczone do odtwarzania na innych nośnikach optycznych np. Blu-ray czy CDR. Ponadto oferuje swoim klientom usługi pakowania, konfekcji i transportu gotowego materiału oraz dystrybucji muzyki na serwisach streamingowych wraz z przeprowadzeniem procesu agregacji.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony x-disc.pl:

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Skateshop

  Skateshop »

  Kultura hip-hopowa wywodzi się z USA, charakteryzuje się ubraniami sprawiającymi wrażenie zbyt dużych, tańcem breakdance, sketeboa... więcej »

 • AC/DC

  AC/DC »

  Kochasz sluchać muzyki? Kompozycja to rozkosz dla uszu, odpoczynek dla duszy oraz poniekąd i ciała. 90% ludzi miłuje nasłuchiwać m... więcej »

 • Płytoteka

  Płytoteka »

  Muzyka łagodzi obyczaje, to przysłowie każdy z nas zna. Weselne przyśpiewki czy ludowe pieśni, piosenki żołnierskie, muzyka poważn... więcej »

 • Zespół na wesele

  Zespół na wesele »

  Wpisując w internecie hasło "zespół na wesele" natkniemy się na wiele zespołów muzycznych. Czasem ciężko jest zdecydować... więcej »

 • Zespół muzyczny Kraków

  Zespół muzyczny Kraków »

  Wesle, impreza firmowa, okrągła rocznica czy impreza okolicznościowa - każde z tych wydarzeń nabierze tempa i energii, jeśli zdecy... więcej »