JAK WYDAĆ EBOOK LUB KSIĄŻKĘ? - Wydawnictwo WITANET

JAK WYDAĆ EBOOK LUB KSIĄŻKĘ? - Wydawnictwo WITANET

Napisałeś książkę, masz gotowy tomik poezji? Nie wiesz gdzie wydać swój tekst? Wydawnictwo WITANET zrobi skład, łamanie, korektę - zaprojektuje okładkę i wyda Twoją książkę w formie ebooka lub tradycyjnej (papierowej). Jeśli masz problemy z dotarciem do wydawnictwa, chciałbym polecić Ci jeden "namiar" na Wydawnictwo WITANET wydające i dystrybuujące głównie e-book'i w formatach pdf, epub i mobi ale również wydają książki w formie tradycyjnej - papierowej. E-mail kontaktowy to: wydawnictwo.witanet@wp.pl a więcej informacji uzyskasz na stronie: www. ebooki. c0. pl POLECAM!
Obecnie jest prowadzona akcja promocyjna: 5 pierwszych maszynopisów, które trafią do wydawnictwa, zostanie wydanych w postaci e-booków ZA DARMO!. W zakres wchodzi: skład, jedna korekta, projekt okładki, konwersja do e-book'a oraz dystrybucja gotowego e-book'a w nexto, virtualo, itp. księgarniach. W ramach promocji można również wydać książkę papierową z tym, że skład, korekta, projekt okładki i przygotowanie plików dla drukarni jest za darmo a koszty druku pokrywa autor. Pozdrawiam.
ZAPRASZAM!

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.ebooki.c0.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 106 Odwiedziny googlebot 56

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Lubiepizze.pl

  Lubiepizze.pl »

  Pizza Diablo należy do najostrzejszych tego typu dań – a to oczywiście za sprawą papryczek pepperoni które dodaje się do jej skład... więcej »

 • Catering Łódź

  Catering Łódź »

  W Łodzi istnieje w branży gastronomicznej od 1996 roku.
  Proponujemy Państwu profesjonalne usługi gastronomiczne: domowe, cat... więcej »

 • Blog z przepisami

  Blog z przepisami »

  Blog z przepisami "Gotowanie to moja pasja" powstał 2 lata temu i od tego czasu prężnie się rozwija. Na blogu jest już b... więcej »

 • Bary-taurus.pl

  Bary-taurus.pl »

  Działamy na terenie Pilzna, gdzie w naszym motelu zapewniamy naszym klientom doskonałe warunki w komfortowych pokojach dla jednej,... więcej »

 • Kebab U Szwagra

  Kebab U Szwagra »

  "U szwagra" to dynamicznie rozwijająca się sieć lokali typu fast food w Krakowie. Posiada już pięć punktów gastronomiczn... więcej »

 • Pizza Toruń

  Pizza Toruń »

  Pizza jest z pewnością jednym z najbardziej popularnych na świecie dań. Regularnie gości na naszych stołach nie tylko ze względu n... więcej »

 • Dobra restauracja w Katowicach - Belcanto

  Dobra restauracja w Katowicach - Belcanto »

  Restauracja Belcanto wyróżnia się na tle innych lokali gastronomicznych w Katowicach bardzo stylowymi, eleganckimi wnętrzami z akc... więcej »

 • Ramen, Sushi Warszawa dostawa

  Ramen, Sushi Warszawa dostawa »

  W ofercie restauracji Sushi & Ramen najpyszniejsze dania kuchni japońskiej! Jeśli jesteś jej smakoszem, musisz spróbować Ramen... więcej »