Zestawy ochronne - Amparo

Zestawy ochronne - Amparo

MSA to światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa pracy. Jego produkty używane są na całym świecie, wszędzie tam, gdzie zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom jest szczególnym priorytetem. Nasza firma dostarcza produktów MSA na województwa: zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie i podlaskie.

Oferujemy wszelkie typy środków bezpieczeństwa i asekuracji używanych w prztwórstwie naftowym, budownictwie, hutnictwie, górnictwie, przemyśle metalurgicznym, chemicznym, w wojsku, policji, straży pożarnej, rolnictwie, leśnctwie itd. - tam, gdzie zagrożone jest zdrowie i życie ludzkie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wysoko kwalifikowaną kadrę, która służy radą w każdej potrzebie Klientów.

Oferta produktów zawiera sprzęt oczyszczający, aparaty oddechowe, sprzęt i wyposażenie służące ochronie oczu, twarzy, głowy, słuchu, odzież ochronną, zabezpieczenia przed upadkiem, sprzęt ucieczkowy, mierniki i detektory oraz kamery termowizyjne. Zapewniamy też profesjonalny serwis techniczny na sprzedawane produkty oraz części zamienne.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.amparo.com.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: