Zasilacze UPS online oraz offline.

Zasilacze UPS online oraz offline.

Bezprzerwowa praca maszyn elektrycznych co niemiara przedsiębiorstwach oraz instytucjach to dzisiaj podstawowy punkt na liście elementów niezbędnych do tzw. utrzymywania ruchu. Nadto w mniejszych urzędach czy nawet w budynkach rodzinnych znajduje się znacznie więcej zaopatrzenia wymagającego bezpiecznego oraz nieprzerywanego gwałtownie zasilania energią elektryczną, są to np.: serwery oraz komputery. Są wielorakie tryby na rozwiązanie tegoż problemu. Jedną spośród popularniejszych jest zastosowanie bezprzerwowych systemów zasilania awaryjnego - UPS (uninterruptible power supply).Zazwyczaj nie są to zwykle wielkie jednostki, a to z uwagi na łatwą konstrukcję. Razem z powyższym idzie jako żywo odpowiednio niższa cena. Dodatkowo w systemie normalnej pracy siła teoretycznie nie przechodzi żadnej konwersji, czyli utraty są minimalne i zawęża się do zasilania elektroniki urządzenia UPS. Przy urządzeniach o mocy w okolicach 1-2 kVA są to zwykle straty rzędu 15-40W.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony https://www.serwisups.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wideodomofony

  Wideodomofony »

  Strona dystrybutora wideodomofonów i domofonów. Na stronie znajdziesz opisy wideodomofonów jednoabonentowych oraz wieloabonentowyc... więcej »

 • Etykiety Dymo

  Etykiety Dymo »

  Specjalizujemy się w sprzedaży miniaturowych drukarek, w tym drukarek igłowych oraz drukarek termicznych - (nadruk bezpośredni ter... więcej »

 • Wyświetlacze diodowe - producent

  Wyświetlacze diodowe - producent »

  LEDTECHNOLOGY to polski producent wyświetlaczy diodowych, reklam ledowych, który w swojej ofercie posiada tablice LED w różnych ro... więcej »

 • PCB | Eltar

  PCB | Eltar »

  Eltar to firma z długoletnim doświadczeniem na rynku usług, związanych z produkcją płytek drukowanych. Nasza produkcja płytek druk... więcej »

 • Zwalniak

  Zwalniak »

  Pracujesz w branży elektrycznej? Poszukujesz współczesnych rozwiązań? Skorzystaj z tego co mamy do zaproponowania. W naszej oferci... więcej »

 • Instytut Tele- i Radiotechniczny płytka pcb

  Instytut Tele- i Radiotechniczny płytka pcb »

  Zachęcamy do skorzystania z oferty Instytutu Tele- i Radiotechnicznego zlokalizowanego w Warszawie. Naszą misją jest prowadzenie p... więcej »

 • Ekrany LED

  Ekrany LED »

  Jedynie sprawdzone urządzenia w przystępnej cenie. Producent ekranów diodowych zachęca do kupna najnowszych urządzeń, które realiz... więcej »

 • Etykieciarki

  Etykieciarki »

  Etykieciarka – lepsza wydajność Twojej linii. Podążenie za innowacjami w biznesie jest bardzo ważnym czynnikiem rozwoju. Technolog... więcej »

 • Wysokiej jakości grawerka laserowa

  Wysokiej jakości grawerka laserowa »

  Przedsiębiorstwo DK Lasertechnik produkuje, sprzedaje oraz naprawia urządzenia laserowe a także plotery termiczne. W naszym rozleg... więcej »

 • Fibaro

  Fibaro »

  Portal netix to witryna www, na której oferowane są systemy audiowizualne dla mieszkania oraz biznesu. Skorzystanie z oferty tej f... więcej »