Www.edytaandrysewicz.pl - Trener personlalny kobiet

Www.edytaandrysewicz.pl - Trener personlalny kobiet

Jako trenerka personalna specjalizuję się w aktywnym poprawianiu sylwetki i ogólnym wzmacnianiu ciała. Proponuję szerokie spektrum treningów dla naprawdę bardzo różnych odbiorców, co z pewnością pozwoli na dopasowanie optymalnych planów dla moich podopiecznych. Pełen zakres – na początek trening dla kobiet po ciąży, aż po trening dla seniora. Pragnę zachęcić do przyjrzenia się mojej stronie i skontaktowania się ze mną. To będzie świetna decyzja.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.edytaandrysewicz.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Umywalki kamienne

  Umywalki kamienne »

  Prawdopodobnie największa kolekcja importera umywalek z kamienia naturalnego w naszym kraju. Nasze umywalki kamienne wykuwane są z... więcej »

 • Http://www.tilia.com.pl

  Http://www.tilia.com.pl »

  Zapraszamy na oficjalną stronę firmową tilia. com. pl. Firma specjalizuje się w sprzedaży i montażu nawierzchni sportowych - sztuc... więcej »

 • NORD WALK

  NORD WALK »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Wrocławską Szkółkę Nordic Walking „Nord Walk”. Wykonujemy treningi dla po... więcej »

 • Mulcano Sp. z o.o

  Mulcano Sp. z o.o »

  Profesjonalne stroje kąpielowe i akcesoria pływackie tylko w sklepie Sunbarrel. Bogaty wybór modeli strojów dla pań w każdym wieku... więcej »

 • Producent toreb Drem Sport

  Producent toreb Drem Sport »

  Wyjątkowe plecaki szkolne, torby damskie oraz torby sportowe dla mężczyzn, dostępne są w ofercie producenta, firmy Dream Sport. W ... więcej »