Usługi aktuarialne

Usługi aktuarialne

Aktuariusz to wszechstronny fachowiec, zajmujący się szacowaniem ryzyka oraz wartości bieżącej projektów finansowych w szczególności długoterminowych lub obarczonych ryzykiem. W Biurze Aktuarialnym Signum prowadzimy wyceny aktuarialne. Obliczamy rezerwy na świadczenie emerytalne i odprawy emerytalne. Wykonujemy analizy wymagające wiedzy z zakresu statystyki, matematyki finansowej i aktuarialnej.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.signumbiuro.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 112 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 53

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pożyczki pod zastaw

  Pożyczki pod zastaw »

  Stare powiedzenie głosi, że w życiu nie ma nic za darmo. Czy tak jest faktycznie? Trudno powiedzieć – z pewnością jednak dotyczy t... więcej »

 • Gazeta o tematyce podatkowej

  Gazeta o tematyce podatkowej »

  Domagaj się swoich długów, coraz popularniejsze są firmy poborcy podatkowi. Jaka jest ich wyniki? Zainteresuj się u nas jak realni... więcej »

 • Notariusz

  Notariusz »

  Notariusz jest funkcjonariuszem publicznym, którego zasadniczym zadaniem jest zabezpieczenie interesów prawnych Klientów. Będąc do... więcej »

 • Lyoness

  Lyoness »

  Prawdopodobny wydaje Ci się zwrot pieniędzy przy dokonywaniu zakupów? Z naszą jednostką Lyoness jest to możliwe. Jesteśmy społeczn... więcej »

 • Dopłata do odszkodowania

  Dopłata do odszkodowania »

  Karambole drogowe to częste sytuacje na naszych drogach i szereg kierowców przeżyło takie niezbyt miłe zdarzenia. System likwidacj... więcej »

 • Domy na sprzedaż Toruń

  Domy na sprzedaż Toruń »

  Szukasz komfortowego mieszkania, które spełni Twoje wymagania? Firma Renova Developer Sp. z o.o., która pojawiła się na rynku w 20... więcej »

 • Www.finna.pl

  Www.finna.pl »

  TWÓJ KREDYT SP. Z O.O od lat specjalizuje się w dostarczaniu opcji finansowych zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw.... więcej »

 • Biuro rachunkowe Poznań

  Biuro rachunkowe Poznań »

  Poszukujesz profesjonalne biuro rachunkowe? Już je odnalazłeś. Najwyższej jakości usługi księgowe na terenie całej Polski, oraz Wi... więcej »

 • Faktoring statystyki - KUKE Finance

  Faktoring statystyki - KUKE Finance »

  KUKE Finance jest firmą faktoringową, która kieruje swoją ofertę do małych i średnich przedsiębiorstw, prowadzących handel z odroc... więcej »