Usługi aktuarialne

Usługi aktuarialne

Aktuariusz to wszechstronny fachowiec, zajmujący się szacowaniem ryzyka oraz wartości bieżącej projektów finansowych w szczególności długoterminowych lub obarczonych ryzykiem. W Biurze Aktuarialnym Signum prowadzimy wyceny aktuarialne. Obliczamy rezerwy na świadczenie emerytalne i odprawy emerytalne. Wykonujemy analizy wymagające wiedzy z zakresu statystyki, matematyki finansowej i aktuarialnej.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.signumbiuro.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 112 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 52

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fundusze polskich akcji

  Fundusze polskich akcji »

  Sprawdzone fundusze inwestycyjne Novo to wyjątkowa oferta finansowa przygotowana przez Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Opera T... więcej »

 • Podatek w Danii

  Podatek w Danii »

  Każdy, kto pracował w Danii, powinien rozliczyć się z tamtejszym urzędem podatkowym.
  Dodatkowo dzięki temu może otrzymać zwr... więcej »

 • Leasing

  Leasing »

  Fmleasing to doskonały, jedyny w swoim rodzaju, w stu procentach fachowy i rzetelny portal zawierający szereg bardzo istotnych i n... więcej »

 • Kredyt gotówkowy

  Kredyt gotówkowy »

  Zastanawiasz się co zrobić, gdy potrzebujesz dodatkowych pieniędzy. Czy wybrać oferowaną przez banki kartę kredytową czy jednak zd... więcej »

 • J. TOMASZEWSKA księgowa wrocław

  J. TOMASZEWSKA księgowa wrocław »

  Zapraszamy do skorzystania z usług doświadczonego biura rachunkowego Joanna Tomaszewska, które ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Biu... więcej »

 • Jak wypełnić PCC 3

  Jak wypełnić PCC 3 »

  Agencja e-file ma na celu budowanie prostych i funkcjonalnych solucji, które sprawdzają się na codzień. Projektując nasze programy... więcej »

 • Warsaw Stock Exchange

  Warsaw Stock Exchange »

  Warsaw Stock Exchange Journal invites all people interested in Polish Stock Market to come and read latest commentary and analyses... więcej »

 • Profesjonalna Księgowość

  Profesjonalna Księgowość »

  Prowadzenie działalności gospodarczej to wyzwanie, które może przynieść wiele satysfakcji. Jednak ewidencjonowanie zdarzeń gospoda... więcej »