TELEROUTE giełdy ładunków

TELEROUTE giełdy ładunków

Dziedzina funkcjonowania międzynarodowej Giełdy Transportowej Teleroute pokrywa dwadzieścia siedem krajów europejskich. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w pośrednictwie pomiędzy spedytorami a przewoźnikami, pomagając komponować ładunki ciężarówek tak, żeby przewóz był jak najbardziej efektywny. Korzystanie z Giełdy Transportowej pozwala minimalizację liczby pustych przebiegów oraz znaczące obniżenie kosztów logistyki. Giełda online poręcza życzliwy system poszukiwania ładunków czy też przewoźników. Uzupełniające informacje o regułach działania Teleroute oraz wymogach współpracy opublikowano na stronie internetowej.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony teleroute.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 46 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KANTOR CENT Ceny walut kantory wrocław

  KANTOR CENT Ceny walut kantory wrocław »

  CENT to najstarszy kantor wymiany walut na obszarze województwa dolnośląskiego. Oferujemy Państwu możliwość wymiany i sprzedaży 23... więcej »

 • Kosmetyka

  Kosmetyka »

  Jeśli ważna jest dla ciebie jędrna cera, piękne paznokcie bądź lśniące włosy to to sprawdź już teraz ofertę kosmetycznego salonu A... więcej »

 • Praca Bielsko

  Praca Bielsko »

  Każdy z nas chodzi do pracy. No może nie każdy chodzi, ale na pewno większość z nas chciałaby pracować. Takie są czasy dziś, że be... więcej »

 • Kody-pocztowe.nf.pl

  Kody-pocztowe.nf.pl »

  Strona internetowa kody-pocztowe. nf. pl umożliwia znalezienie kodu pocztowego dla konkretnego miejsca w Polsce. Zamieszczone info... więcej »

 • Kantor.bydgoszcz.pl

  Kantor.bydgoszcz.pl »

  Nasza firma zajmująca sie wyiana walut to wyborne rozwiązanie dla ludzi, które, pragną w sposób dość szybki i błyskawiczny zamieni... więcej »

 • Ubezpieczenie Gliwice

  Ubezpieczenie Gliwice »

  Zachęcamy do odwiedzenia agencji ubezpieczeniowej WSU mającej swoją siedzibę w Gliwicach. Wszystkie rodzaje ubezpieczeń: od ubezpi... więcej »