Szycie garniturów na miarę - blonski.pl

Szycie garniturów na miarę - blonski.pl

Pracownia Krawiecka Józefa Błońskiego znajduje się w Warszawie. Zamówić można garnitury, żakiety, płaszcze, smokingi szyte na miarę. Oferta jest skierowana zarówno do mężczyzn, jak i do kobiet. Fachowiec korzysta z materiałów pochodzących z Włoch, Francji, czy Anglii, ale tworzy ubrania także z tkanin, które dostarczają klienci. Zapewnia do tego poprawki krawieckie m.in. taliowanie.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony blonski.pl:

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Garnitury

  Garnitury »

  Nasza firma to producent garniturów i strojów galowych zarówno męskich jak i damskich. W naszych sklepach wydobędą Państwo rozmait... więcej »

 • ALL 4 MEN odzież męska Wrocław - Salon Firmowy

  ALL 4 MEN odzież męska Wrocław - Salon Firmowy »

  All 4 men Salon odzieży męskiej - garnitury, koszule, krawaty, spodnie.Centrum Handlowe Bielany. All 4 Men...All 4 You...Zakupy dl... więcej »

 • Garnitur na miarę

  Garnitur na miarę »

  TIVIANO Atelier jest pracownią projektową i krawiectwa miarowego, którego powstaniu przyświecały wyjątkowość i doskonałość. Wyjątk... więcej »

 • Krawaty jedwabne

  Krawaty jedwabne »

  Modne kurtki które dostaną Państwo we wspomnianym salonie charakteryzują się perfekcyjnym kunsztem fasonu. Grubość a także typ tka... więcej »

 • Szycie na miarę

  Szycie na miarę »

  Nasza firma działa na rynku od wielu lat. Zajmujemy się szyciem na miarę. Ofertę kierujemy głównie do mężczyzn. Specjalnie dla nic... więcej »

 • Garniturynamiare.pl

  Garniturynamiare.pl »

  Garnitury na miarę w ostatnim czasie stały się bardzo popularne za sprawą internetu. Już nie trzeba wychodzić z domu aby stać się ... więcej »

 • Garnitury męskie na miarę

  Garnitury męskie na miarę »

  Garnitury męskie tylko i wyłącznie wtedy dobrze spełniają swoją rolę, czyli przede wszystkim dodają elegancji i szyku, gdy są idea... więcej »

 • Pożyczka pozabankowa

  Pożyczka pozabankowa »

  Na stronie zaprezentowana jest oferta najpopularniejszych banków wraz z dokładnym porównaniem i zestawieniem kredytów pomiędzy pos... więcej »

 • Producent dzianin

  Producent dzianin »

  Zazwyczaj w firmach produkujących dzianinę znajdziemy szeroką ofertę wielu kolorów oraz wzorów produkowanych, w zależności od potr... więcej »

 • Szczechowiczkrawiectwo.pl garnitury

  Szczechowiczkrawiectwo.pl garnitury »

  Garnitury, marynarki, garsonki, spodnie, kurtki i płaszcze to tylko niektóre części garderoby, które uszyją Państwo w zakładzie kr... więcej »