Świętokrzyskie praca

Świętokrzyskie praca

Praca w województwie świętokrzyskiem. Rynek pracy w świętokrzyskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy. Koprzywnica to niewielkie miasto w powiecie sandomierskim z dość krótkimi tradycjami miejskimi. Prawa miejskie odzyskała dopiero w 2001 roku. Oznacza to, że mimo wielu niesprzyjających warunków miejscowość dopiero się rozwija. Dla kogo nie ma pracy? W Koprzywnicy nie ma zakładów przemysłowych. W fazie rozwoju znajduje się najnowocześniejsza w Europie fabryka soków. Już teraz wiadomo, że zatrudni ona około 70 osób. W sezonie znacznie więcej. Ale to dopiero za jakiś czas. Teraz, podobnie jak w większości typowo rolniczych gmin województwa świętokrzyskiego nie jest kolorowo, zwłaszcza dla kobiet, osób po pięćdziesiątym roku życia, długotrwale bezrobotnych, niewykwalifikowanych czy niepełnosprawnych. W równie trudnej sytuacji znajdują się w gminie Koprzywnica osoby odchodzące z rolnictwa (zarejestrowane jako bezrobotne), które z braku dodatkowych umiejętności nie mają szans na znalezienie pracy, zajęcia, z którego mogłyby się utrzymać

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony pracaswietokrzyskie.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ogłoszenia praca

  Ogłoszenia praca »

  O ile wyszukiwałeś serwisu o pracy to mniemam, że już nie powinieneś poszukiwać dalej, umieszczanie oferty, ogłoszenia typu poszuk... więcej »

 • Www.praca-jaworzno.pl

  Www.praca-jaworzno.pl »

  Serwis internetowy praca-jaworzno.pl został stworzony dla ludzi, którzy poszukują pracy a także dla firm poszukujących pracowników... więcej »

 • Ogłoszenia pracy Częstochowa

  Ogłoszenia pracy Częstochowa »

  Szukasz praktycznych informacji na temat przyszłej pracy? Tutaj je znajdziesz i na pewno będziesz mógł znaleźć prace o wiele łatwi... więcej »

 • Praca małopolskie

  Praca małopolskie »

  Praca w województwie małopolskiem. Rynek pracy w małopolskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Powiat miechowski jest najbardziej... więcej »

 • Praca wielkopolskie

  Praca wielkopolskie »

  Praca w województwie wielkopolskiem. Rynek pracy w wielkopolskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Konin, pod względem liczby lud... więcej »

 • Www.mjcare.pl

  Www.mjcare.pl »

  Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Mj CARE. Specjalizujemy się w zatrudnianiu opiekunów do seniorów w N... więcej »

 • Seppeeters.pl

  Seppeeters.pl »

  Szukają Państwo pracowników? Zachęcamy do kontaktu z Agencja Pośrednictwa Pracy SEP Peeters. Nasza siedziba mieści się w Opolu ora... więcej »

 • Oferty pracy | Jobimi.com

  Oferty pracy | Jobimi.com »

  Por­tal Jobimi.com działa na zasa­dzie wyszu­ki­warki ofert pracy. Jest skie­ro­wany do osób szu­ka­ją­cych pracy w kraju i za gra... więcej »