Przekładnie kątowe ślimakowe

Przekładnie kątowe ślimakowe

Wytaczanie otworów
Otwory o średnicach większych niż 75 mm (a czasem nawet mniejsze) wytacza się zgrubnie i wykańczające Ponadto zabiegom wytaczania poddaje się otwory krótkie oraz wewnętrzne powierzchnie walcowe o niepełnym obwodzie.
Do wytaczania noże mocuje się w suporcie obrabiarki lub w głowicy rewolwerówki, półautomatu bądź automatu. W przypadkach otworu stopniowanego każdy stopień wykonuje się innym nożem ustawionym na odpowiedni wymiar.
Płaszczyzny
Płaszczyzny, zależnie od kształtu części, rodzaju obrabianego materiału i jego stanu po obróbce cieplnej, mogą być poddawane toczeniu, frezowaniu, przeciąganiu oraz szlifowaniu.
Toczenie płaszczyzn stosuje się w obróbce części ze stali, żeliwa i metali nieżelaznych o nieskomplikowanym kształcie, wyrównoważonych względem przyjętej osi toczenia. Toczeniem obrabia się np. kołnierze rur. Zależnie od wymiarów kołnierza obróbka jest wykonywana na tokarce ogólnego przeznaczenia lub tokarkach tarczowych.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.motoreduktory.net:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 37 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MOTON filtry absolutne

  MOTON filtry absolutne »

  Funkcjonujemy w specjalności już od wielu lat i przez ten okres, udało nam się zyskać zaufanie wielu Klientów. W naszej ofercie od... więcej »

 • KERSH.pl

  KERSH.pl »

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wagarskiej jakie posiada firma „Kersh”, jesteśmy wstanie zaoferować Państwu najwyższej... więcej »

 • Pol-Sver - linie profilujące

  Pol-Sver - linie profilujące »

  Centrala firmy POL-SVER mieści się w Warszawie, a jej serwisy we Wrocławiu, Krakowie, Radomiu oraz Bydgoszczy. Specjalizujemy się ... więcej »

 • Sklep falowniki

  Sklep falowniki »

  Zwrot linii tych pól określa reguła śruby prawoskrętnej W odniesieniu do przewodu pojedynczego — jeżeli ruch postępowy przy wkręca... więcej »

 • Karuzela dla konia

  Karuzela dla konia »

  Jeżeli próbkę ferromagnetyku nie namagnesowaną wprowadzimy do cewki i namagnesujemy do stanu zbliżonego do nasycenia osiągając war... więcej »

 • Motoreduktor kątowy

  Motoreduktor kątowy »

  Nieraz zjawisko prądów wirowych wykorzystuje się w sposób użyteczny. Na przykład liczniki energii elektrycznej zaopatruje się w ta... więcej »

 • Automatyka do bram Mińsk Mazowiecki

  Automatyka do bram Mińsk Mazowiecki »

  Nasza firma zajmuje się montażem i serwisowaniem sieci elektrycznych, elektroniki użytku domowego, automatyki dla domu i przedsięb... więcej »

 • Etykieciarki

  Etykieciarki »

  Etykieciarka – lepsza wydajność Twojej linii. Podążenie za innowacjami w biznesie jest bardzo ważnym czynnikiem rozwoju. Technolog... więcej »

 • COMERC automatyka przemysłowa

  COMERC automatyka przemysłowa »

  W propozycji firmy Comerc z Poznania odnajdą Państwo rozległy zakres produktów z branży odnawialnych źródeł energii. Projektujemy ... więcej »

 • Dyrektywa maszynowa - schmersal.pl

  Dyrektywa maszynowa - schmersal.pl »

  Interesują Was systemy bezpieczeństwa i osprzęt łączeniowy dla przemysłu? Nie mogliście trafić lepiej. Nie mamy wątpliwości, że w ... więcej »