Program JPK - łączenie plików JPK

Program JPK - łączenie plików JPK

Twoja firma składa się z kilku oddziałów ? Nie bardzo masz pojęcie w jaki sposób powinieneś zrobić Jednolity Plik Kontrolny ?
Aby ułatwić Twoją pracę został stworzony program JPK Link, jaki umożliwia kompleksowe sprawdzanie oraz łączenie plików JPK, a także ich wysyłkę do urzędu skarbowego.
Jeszcze do niedawna wystarczyło tylko i wyłącznie wykonywać pliki z rozszerzeniem PDF, aby we właściwy sposób wypełnić deklarację VAT. Teraz potrzebny jest do tego Jednolity Plik Kontrolny, w którym muszą zostać umieszczone wszystkie podatkowe oraz księgowe dane wyeksportowane z systemów informatycznych poszczególnych podatników oraz przedstawione w formie elektronicznej. Wprowadzenie JPK umożliwia urzędom skarbowym przeprowadzenia sprawnej i efektywnej kontroli podatkowej przeciwdziałającej unikaniu opodatkowania oraz wyłudzeniom VAT.
Na dzień dzisiejszy obowiązek tworzenia i przesyłania JPK mają właściciele dużych, małych i średnich firm, ale już od 1 stycznia 2018 r. wszystkie formalności obejmą również mikro przedsiębiorców. W przypadku firm wielooddziałowych albo takich w których księgowość prowadzona jest w kilku systemach przed wysłaniem należy wykonać łączenie plików JPK.
Ale nie musisz się już martwić, że nie jesteś w stanie skompletować i sprawdzić danych.
Łączenie wszystkich danych to już nie problem: program JPK Link zrobi to za Ciebie. Wypełniony i sporządzony zgodnie z rozporządzeniami Jednolity Plik Kontrolny będziesz mógł w takiej postaci wysłać do właściwych organów podatkowych. Tego rodzaju program JPK to bardzo odpowiednie rozwiązanie dla firm wielooddziałowych, jednostek budżetowych a także biur rachunkowych, w których koniczne jest łączenie plików JPK.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.jpk-link.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: