Produkcja pudełek kartonowych

Produkcja pudełek kartonowych

Strona prezentuje ogólny zakres działania spółki Igopak, która jest wytwórnią kartonów i innych opakowań tekturowych, tak dla przedsiębiorstw jak i odbiorców detalicznych. Są to zarówno opakowania zbiorcze jak i jednostkowe. Zaliczają się do nich pudełka fasonowe - wykrojnikowe oraz najbardziej popularne - kartony klapowe. Jesteśmy bardzo elastyczni i na indywidualne zlecenia wykonujemy również inne, nawet nietypowe produkty. W zależności od wymagań klienta, do ich produkcji wykorzystujemy tekturę litą bądź falistą - szarą, bieloną albo kaszerowaną. Pudełka i kartony, które wytwarzamy charakteryzuje wysoka estetyka, a także bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Obszarem naszej działalności jest Polska centralna a szczególnie Łódź-Warszawa, ale w czasach powszechnego internetu z chęcią przyjmujemy zlecenia od klientów z pozostałych województw. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu poznania szczegółów oferty!

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.igopak.com.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 78 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 71

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leader-Pack - hurtowa sprzedaż opakowań

  Leader-Pack - hurtowa sprzedaż opakowań »

  Jeżeli wysyłasz jakiekolwiek przedmioty firmą kurierską i właściwe ich zabezpieczenie ma dla Ciebie znaczenie zapraszamy do zapozn... więcej »

 • Balot

  Balot »

  Przedsiębiorstwo Balot którego siedziba jest w Kórniku w pobliżu Poznania prowadzi działalność w branży od ponad dekady. Świadczy ... więcej »

 • Opakowania tekturowe lublin

  Opakowania tekturowe lublin »

  Przedsiębiorstwo Tara Sp. Z.O.O. którego siedziba jest w Trojaczkowicach blisko Lublina, wykonuje działalność w branży produkowani... więcej »

 • Aplikatory etykiet

  Aplikatory etykiet »

  Ultrapak to licencjonowany salon maszyn pakujących, w którym znajdziesz najwyższej klasy aplikatory etykiet i banderolownice. Sprz... więcej »

 • Etykieciarki

  Etykieciarki »

  Etykieciarka – lepsza wydajność Twojej linii. Podążenie za innowacjami w biznesie jest bardzo ważnym czynnikiem rozwoju. Technolog... więcej »

 • Pudełka prezentowe firmy Promis.

  Pudełka prezentowe firmy Promis. »

  Prawie dwa dziesięciolecia minęły odkąd firma Promis zajęła się produkcją opakowań okolicznościowych. Pudełka prezentowe znajdując... więcej »

 • Opakowania z folii

  Opakowania z folii »

  Producent i również drukarnia opakowań Halinex proponuje doskonałej jakości opakowania z folii, które dzięki swoim właściwościom d... więcej »

 • Emdepack.pl

  Emdepack.pl »

  Firma eMDe-PACK w Kielnie specjalizuje się w sprzedaży opakowań z PP do produktów spożywczych. Zapewniamy wysokiej jakości opakowa... więcej »