Producent - TaniePudelka.pl

Producent - TaniePudelka.pl


Oferta firmy Gama-Pack to sprzedaż wysyłkowa opakowań i pudełek tekturowych.
Produkujemy pudełka klapowe i fasonowe wykrojnikowe, kartony do wysyłek towarów i kartony na dokumenty.
Najpopularniejsze kartony to pudełka klapowe, możemy je wykonać niemalże w każdym rozmiarze – od małych pudełek tekturowych po duże pudła. Ten rodzaj opakowań jest najbardziej popularnym rodzajem opakowań tekturowych. Pudełka klapowe dzięki swojej prostej konstrukcji i dużemu zastosowaniu są najbardziej uniwersalne. Pudełko klapowe wykonujemy z tektury falistej wielo warstwowej, posiada specjalne klapy do zamykania opakowania. Opakowania klapowe produkujemy w rozmiarach standardowych – dostępnych na stronie sklepu www. TaniePudelka. pl. Produkujemy je również w rozmiarach ustalonych na indywidualne zamówienie klientów – kartony pod indywidualny wymiar.
Pudełka fasonowe, są to głównie kartony z wykrojników, ich podstawową zaletą jest fakt, że tego typu opakowania tekturowe posiadają wysoce estetyczny kształt, opakowania fasonowe w znacznym stopniu pozwalają na zaoszczędzenie czasu potrzebnego na przygotowanie wysyłki.
Tekturowe opakowania fasonowe są stosowane jako pudełka do wysyłki kurierskiej i pocztowej, opakowania na pizzę, kartony na dvd, opakowania na wizytówki, pudełka na cd, kartony kubki, pudełka na butelki i komputery - koperty tekturowe, pudełka klapowe, łubianki na owoce, kartony fasonowe, opakowania na książki, małe kartoniki.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony taniepudelka.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 55 Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: