Praca podlaskie

Praca podlaskie

Praca w województwie podlaskiem. Rynek pracy w podlaskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Białystok, mimo że stanowi największe i najważniejsze miasto województwa podlaskiego, nie może się pochwalić najniższą stopą bezrobocia na Podlasiu, jak dzieje się to w przypadku większości głównych ośrodków miejskich poszczególnych województw. W lutym 2013r. procentowy udział osób bezrobotnych w ogóle aktywnych ekonomicznie w mieście wynosił 14,2%, zaś w powiecie białostockim kształtował się na poziomie aż 19,4%. Białystok jest siedzibą władz województwa podlaskiego, położoną w jego środkowej części, na Nizinie Północnopodlaskiej nad rzeką Białą. Według danych z 30 czerwca 2012 r. miasto liczyło ponad 294,5 tysiąca mieszkańców, a jego powierzchnia wynosiła 102 km2.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.praca-podlaskie.eu:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Opieka Niemcy

  Opieka Niemcy »

  Opiekunka osoby starszej do Niemiec pilnie poszukiwana! Legalna praca w opiece w Niemczech nad osobą starszą. Opieka Niemcy - gwar... więcej »

 • Oferty pracy czechowice

  Oferty pracy czechowice »

  Nasz portal internetowy to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy poszukują pracy w Czechowicach-Dziedzicach. Oferujemy ... więcej »

 • Agencja pracy na dzisiejsze czasy

  Agencja pracy na dzisiejsze czasy »

  Agencja pracy tymczasowej to idealne rozwiązanie na dzisiejsze czasy. Jest idealnym wsparciem zarówno dla klientów indywidualnych ... więcej »

 • Www.pracakobiet.pl pralnictwo Warszawa

  Www.pracakobiet.pl pralnictwo Warszawa »

  W Warszawie znajduje się siedziba Spółdzielni Pracy i Usług Pralniczych i Porządkowych „Praca Kobiet”. Proponujemy profesjonalne u... więcej »

 • Praca podkarpackie

  Praca podkarpackie »

  Praca w województwie podkarpackiem. Rynek pracy w podkarpackiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Jarosław (Praca Jarosław)jest mi... więcej »

 • Praca Szczecin

  Praca Szczecin »

  Praca w Szczecinie. Rynek pracy w Szczecinie. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Szczecin nazywany jest Paryżem Północy. Nazwa taka ... więcej »

 • Praca Gdańsk

  Praca Gdańsk »

  Praca w Gdańsku. Rynek pracy w Gdańsku. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Gdańsk jest dobrym miastem do życia i do pracy. Pełno tu ... więcej »

 • Praca Radom

  Praca Radom »

  Praca w Radomiu. Rynek pracy w Radomiu. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Bezrobotni zarejestrowani w PUP mogą skorzystać z pośredn... więcej »