Powerclear.pl

Powerclear.pl

Czyszczenie i trwałe zabezpieczenie różnorodnych powierzchni budowlanych innowacyjną technologią Power Clear przed wilgocią, brudem środowiskowym i graffiti oferuje firma POWER CLEAR POLSKA JAN CZARNECKI w Słupnie. Zdejmujemy graffiti z dowolnych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz, a nasza technologia pozwala także na wzmacnianie przyczepności posadzek w ciągach komunikacyjnych, skutecznie eliminując ich poślizg. Zabezpieczamy dodatkowo szkło, metal, tworzywa sztuczne, beton, kamień naturalny i wiele innych. Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem technologii POWER CLEAR, proponując nie tylko dostawy, ale też szkolenia. Zapraszamy!

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.powerclear.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wywóz odpadów Łódź - Sanator.pl

  Wywóz odpadów Łódź - Sanator.pl »

  Nasza firma kieruje swoją ofertę do firm i osób prywatnych z terenu Łodzi oraz okolic. W ramach naszej oferty zapewniamy regularny... więcej »

 • RADEN serwis maszyn sprzątających

  RADEN serwis maszyn sprzątających »

  Raden to mieszcząca się w Zielonej Górze profesjonalna firma sprzątająca. Propozycja to czyszczenie przeróżnego typu powierzchni k... więcej »

 • Odśnieżanie

  Odśnieżanie »

  Bezsniegu. pl jest witryną internetową powiadamiającą użytkowników o usługach przedsiębiorstwa zajmującego się odśnieżaniem na ter... więcej »

 • Maszyny czyszczące.

  Maszyny czyszczące. »

  W dzisiejszych czasach bardzo popularne są firmy sprzątające. Duże przedsiębiorstwa, hale produkcyjne wymagają dokładnego i codzie... więcej »

 • Www.cleanuphome.com.pl

  Www.cleanuphome.com.pl »

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję firmy sprzątającej Clean UP Home. Świadczymy kompleksowe usługi dla właścic... więcej »

 • Sprzątanie Siewierz

  Sprzątanie Siewierz »

  Dywan może wyglądać jak nowy i nie ma konieczności jego wymiany. Można skorzystać z usług piorących od profesjonalnej firmy. Wtedy... więcej »

 • Rojam.eu

  Rojam.eu »

  Usługi z wykorzystaniem specjalistycznych technik dostępu linowego (metody alpinistyczne) oferuje Centrum Technik Wysokościowych R... więcej »

 • Odkurzacz na mokro

  Odkurzacz na mokro »

  W sklepie internetowym maszynyczyszczace.eu zakupisz najlepsze firmowe produkty do czyszczenia pomieszczeń zarówno mieszkalnych, j... więcej »

 • Wywóz gruzu Warszawa

  Wywóz gruzu Warszawa »

  Nasza firma oferuje kompleksową obsługę inwestycji remontowych i budowlanych, pod kątem wywozu odpadów budowlanych. Gruz City orga... więcej »