Polski adwokat w USA, któremu możesz zaufać

Polski adwokat w USA, któremu możesz zaufać

Problemy prawne mogą Cię spotkać zarówno, gdy przebywasz w Polsce, jak i gdy wyjeżdżasz za granicę. Jeśli zdarzenie ma miejsce w kraju, znalezienie zaufanego adwokata będzie znacznie łatwiejsze niż gdy sprawa toczy się za granicą. Jednak nawet w takiej sytuacji nie jesteś skazany na porażkę - możesz zasięgnąć porady prawnika, który zna się i na prawie polskim, i na prawie interesującego Cię państwa.
Jeśli Twoje kłopoty dotyczą spraw związanych z amerykańskim prawem emigracyjnym, rodzinnym bądź karnym, problemy możesz powierzyć w ręce doświadczonego prawnika, którym jest polski adwokat z USA - Liwiusz Ilasz. Pracownicy kancelarii pomogą Ci także podjąć decyzję, czy w sytuacji, gdy miesięczne rachunki przewyższają miesięczny dochód, bankructwo jest rozwiązaniem korzystnym dla Ciebie. Polski prawnik znający się na prawie amerykańskim, to najlepszy wybór również, jeśli doznałeś wypadku na terenie Stanów Zjednoczonych i chciałbyś uzyskać to, co zgodnie z prawem Ci się należy, czyli odszkodowanie.
Prawnicy Ilasz&Associates działają na wielu polach. Oprócz spraw osób fizycznych, zajmują się także obsługa prawną firm oraz zakładaniem korporacji. Kancelaria posiada biuro zarówno w USA, jak i w Polsce, a główne biuro znajduje się na dolnym Manhattanie. Dlatego też kontakt możliwy jest i pod polskim, i pod amerykańskim numerem telefonu. Jeśli przebywasz w Polsce, ale planujesz wyjazd do USA i masz pytanie odnośnie prawa emigracyjnego lub zasad zakładania działalności gospodarczej, kontakt z biurem kancelarii w Warszawie będzie najlepszym wyborem.
Adwokat z USA, znający polskie prawo i polski język, to najlepszy wybór w przypadku jakichkolwiek problemów prawnych związanych ze sprawami toczącymi się w Stanach Zjednoczonych. Bogate doświadczenie, znajomość prawa polskiego i amerykańskiego, zaangażowanie w sprawy klientów - to wszystko może przesądzić o tym, że wygrasz sprawę w sądzie, dzięki temu, że powierzyłeś ją prawnikom kancelarii Ilasz&Associates.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony kancelariailasz.com:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 59 Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: