Pogotowie wysokościowe EHC Karol Zagajewski

Pogotowie wysokościowe EHC Karol Zagajewski

Firma EHC Karol Zagajewski to lider na rynku wynajmu dźwigów i podnośników koszowych. W działającym od 2009 roku przedsiębiorstwie wielką wagę przykłada się do bezpieczeństwa oraz dbałości o zasady BHP podczas wykonywanych prac. Właściciele i pracownicy mają świadomość, że każdą realizację na wysokości muszą poprzedzić działania, które zabezpieczą pracujących i osoby postronne przed ewentualnymi zagrożeniami. Starają się też edukować klientów, jak ważne jest przestrzeganie zasad BHP i dlaczego. Swoimi działaniami zapewniają ludziom poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu cieszą się zaufaniem, a kontrahenci chętnie korzystają z usług wynajmu podnośników lub działań na wysokości i zlecają im trudne zadania, z poczuciem pewności, że trafiają one w ręce specjalistów.

W EHC Karol Zagajewski pracują eksperci w swoim fachu. Firma cały czas stawia na rozwój, dlatego dba nie tylko o wynajmowane maszyny, ale także o podnoszenie umiejętności swoich pracowników. Ludzie tu zatrudnieni to doświadczeni specjaliści (alpiniści, architekci, konstruktorzy, instalatorzy i dekarze), którzy znają się na swojej pracy, mają wieloletnie doświadczenie w jej wykonywaniu oraz posiadają stosowne uprawnienia.

Odpowiadając na zapotrzebowanie klientów z Krakowa i okolic, firma oferuje usługi dźwigowe oraz wynajem dźwigów lub podnośników koszowych. Dzięki szerokiemu zapleczu sprzętowemu może zaproponować usługi dosłownie na najwyższym poziomie. Dźwig o nośności maksymalnej 50 ton doskonale sprawdzi się w pracach budowlanych i nie tylko.

Firma EHC Karol Zagajewski świadczy usługi zarówno dla dużych, jak i małych przedsiębiorstw, a także dla klientów indywidualnych. Dzięki bezpłatnej wycenie mogą Państwo oszacować koszty współpracy i uwzględnić je w firmowym budżecie.

Zapraszamy do kontaktu:

EHC Karol Zagajewski

L. Korbutowej 28

30-218 Kraków

tel: +48 502 602 577
email: biuro@ehc-krakow.pl

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony https://www.ehc-krakow.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: