Palety produkcyjne

Palety produkcyjne

Przedsiębiorstwo Kontex proponuje: pigmenty i domieszki do cementu również asfaltu, takie narzędzia jak wibroprasy do uzysku artykułów z betonu, formy i palety produkcyjne do wibropras i procesy owijania gotowych wyrobów. Naszym głównym przedmiotem i bazą aktywności jest z całym zaangażowaniem, wszechstronne zaspokajanie potrzeb klienta w sposób przykładny i profesjonalny oraz pozyskanie w rezultacie jego zaufania.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.kontex.poznan.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 107 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 83

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Beton Radom

  Beton Radom »

  Nasza firma, która zwie się Szymbud Radom jest nie byle, jaką wytwórnią betonu. Jesteśmy niezmiernie doświadczoną firmą, co ukazuj... więcej »

 • Firma budowlana Poznań

  Firma budowlana Poznań »

  Jesteśmy firmą, która wykonuje m. in. usługi remontowe oraz ogólnobudowlane. Zajmujemy się także zleceniami instalacyjnymi czy wyk... więcej »

 • IBF Sławomir Dymowski

  IBF Sławomir Dymowski »

  Domeną firmy IBF Sławomir Dymowski jest wykonywanie pokryć galwanicznych, antykorozyjnych, a więc galwanizacja - między innymi cyn... więcej »

 • Łazienki Katowice

  Łazienki Katowice »

  Sklep internetowy Soga posiada w swojej ofercie między innymi płytki ceramiczne, gresowe, mozaiki szklane i inne artykuły dekoracy... więcej »

 • Wyburzenia kominów - Cama

  Wyburzenia kominów - Cama »

  Jako specjalistyczna firma wyburzeniowa wykonujemy roboty związane z likwidacją kominów. w naszych pracach stosujemy głównie mater... więcej »

 • Ogrodzenie tymczasowe

  Ogrodzenie tymczasowe »

  Nasze przedsiębiorstwo istnieje już od 2003 roku. Od samego początku działalności najważniejszą kwestią dla nas jest zadowolenie k... więcej »

 • Firma budowlana szczecin

  Firma budowlana szczecin »

  Przedstawiamy propozycję firmy GibBud znajdującej się nieopodal Szczecina, która realizuje usługi budowlane o szerokim spektrum. N... więcej »

 • Https://www.bricoman.pl/

  Https://www.bricoman.pl/ »

  Chcemy mieć swoje cztery kąty, a w nich ten własny kawałek podłogi. Warto zadbać, by był on elegancki, nowoczesny i dopasowany do ... więcej »

 • Ekogrand - kruszywa

  Ekogrand - kruszywa »

  Niszczenie, kruszenie, rozcinanie i jeśli te metody zawiodą to stosowanie materiałów wybuchowych. To wszystkie elementy, które skł... więcej »