Osprzęt światłowodowy

Osprzęt światłowodowy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą osprzętu światłowodowego. W sprzedaży znajdują się patchpanele szufladowe 19" 1/2U - 12/24/48 portowe, przełącznice naścienne 4/6/8/16 portowe, adaptery/łączniki do paneli i przełącznic - zarówno jedno i wielomodowe, mufy światłowodowe. Jesteśmy dostawcami nie tylko osprzętu światłowodowego. Całość naszej oferty przedstawiliśmy na stronie internetowej. Specjalizujemy się w dostawach kabli miedzianych oraz światłowodowych. Kable koncentryczne a także wielożyłowe, krosujące wykonane z miedzi są najczęściej zamawianymi przez naszych odbiorców. W dziedzinie kabli światłowodowych oferujemy przewodu w oparciu o włókna wielomodowe i jednomodowe do szerokiego zastosowania w sieciach telekomunikacyjnych i komputerowych.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.eukom.com.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 103 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 63

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Abonament

  Abonament »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową telefonią komórkową, w której znajdziesz moc korzyści dla Ciebie i Twoich bliskich. Zape... więcej »

 • Wirtualna centrala telefoniczna

  Wirtualna centrala telefoniczna »

  Wirtualna centrala freePBX działa podobnie do tradycyjnej centrali telefonicznej, jednak dzięki działaniu "w chmurze" do... więcej »

 • Anteny

  Anteny »

  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się projektowaniem i montażem kompletnych systemów do zbiorowego odbior... więcej »

 • Www.nowatel.com

  Www.nowatel.com »

  Służby mundurowe takie jak wojsko, straż pożarna czy policja w trakcie szkolenia nowych pracowników często wykorzystują urządzenia... więcej »

 • Telefonia internetowa

  Telefonia internetowa »

  Telefon przez internet actio.pl. Dostarczamy rozwiązania telekomunikacyjne dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Skorz... więcej »

 • CAD dla mechaników | http://megacad.pl

  CAD dla mechaników | http://megacad.pl »

  MegaCAD proponuje sposobność tworzenia na bazie jednego modelu projektów alternatywnych czy to dzięki parametryzowanym częściom cz... więcej »

 • Montaż kamer

  Montaż kamer »

  Firma Cam-Tech oferuje montaż oraz sprzedaż kamer przemysłowych Niemieckiej marki MAZI, nasze kamery bardzo różnią się od tych co ... więcej »

 • Sieci światłowodowe - telbest.pl

  Sieci światłowodowe - telbest.pl »

  Telbest oferuje kompleksową budowę sieci tele- technicznych miedzianych i światłowodowych. Świadczymy kompleksowe usługi na tereni... więcej »

 • Nowoczesny 2din android

  Nowoczesny 2din android »

  GMS działa na rynku polskim w tym momencie od wielu lat i od samego początku kieruje się zasadą, że wszystkie artykuły tam sprzeda... więcej »